Zobacz koncert zjawiskowej Katarzyny Groniec

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2012 10:00
W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej wystąpiła Katarzyna Groniec, której płyta "Pin-up Princess" zachwyca nas od listopada. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrania wideo z koncertu.
Audio
Katarzyna Groniec w Studiu im. Agnieszki Osieckiej
Katarzyna Groniec w Studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: fot. Wojciech Adam JurzykStyczniowy koncert odbył się w ramach trasy promującej siódmą studyjną płytę artystki. Po dwóch surowych albumach - "Przypadki" i "Listy Julii" - Katarzyna Groniec była spragniona rytmu i prostych melodii.

 - Miałam już tak serdecznie dosyć ascezy muzycznej, która trwała już od 2007 roku, od "Przypadków" – wspomina Katarzyna Groniec w audycji "MO, czyli Mało Obiektywnie" Mariusza Owczarka. – Myśmy się w tym odnajdywali i było cudownie…. przez jakieś cztery lata, a potem pojawiła się w nas potrzeba darcia papy, głośniejszego uderzenie. I stąd ta płyta taka inna od wszystkich pozostałych.

Więcej o płycie, która ukazała się pod patronatem Trójki, przeczytacie Państwo TU>>>


Koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej odbył się 15 stycznia 2012. Sponsorem koncertu jest Skoda Auto Polska.

Czytaj także

Katarzyna Groniec: Pin-up Princess

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2011 16:40
"Pin-up Princess" to siódma płyta w dorobku Katarzyny Groniec. Najnowszy album to rodzaj zapisu przemyśleń, jakie nawiedzają kobietę po 35. roku życia. Premiera 8 listopada.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Groniec nagrywa z... Sofią Loren?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2011 19:00
M.in. rytmy disco oraz ludowy śpiew z Kresów usłyszeć można na nowej płycie artystki kojarzonej dotychczas z piosenką aktorską. Katarzyna Groniec tłumaczy się z tej niezwykłej wolty w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płyta z potrzeby darcia papy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 14:50
Po dwóch ascetycznych albumach - "Przypadki" i "Listy Julii" - Katarzyna Groniec była spragniona rytmu i prostych melodii. Dlatego powstał album "Pin-up Princess", o tworzeniu którego opowiada w trójkowej audycji "MO, czyli Mało Obiektywnie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

MO 76/2011 3 grudnia

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2011 22:20
Zaprasza Mariusz Owczarek.
rozwiń zwiń