X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Budka Suflera i Neo Retros w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2012 19:00
W lipcu i sierpniu, w czwartkowe noce, zapraszamy na retransmisje Trójkowych koncertów. Jako pierwsze przypomnimy występy Budki Suflera i Neo Retros.
Budka Suflera w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, 12.11.2011
Budka Suflera w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, 12.11.2011Foto: fot. PR/W. A. Jurzyk

Budka Suflera

Koncert w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbył się 12 listopada 2011 roku. W trakcie występu muzycy zagrali piosenki z odświeżonego albumu "Cień wielkiej góry". Pod koniec listopada 2011 roku na sklepowe półki trafił album "Cień wielkiej góry 1975 – 2011". Znalazły się na nim dwa wykonania płyty: pierwsze - z płyty wydanej w 1975 roku i drugie - koncertowe wykonanie z 2011 roku.
Neo Retros 

Muzyka zespołu to synteza tradycyjnych akustycznych elementów z gitarą elektryczną, elektroniką i bardziej niecodziennymi instrumentami np. waltornią i klawesynem. Neo Retros tworzą piosenki pełne kontrastu. Czasem nowoczesne, czasem klasyczne, innym razem kosmiczne. Z tak ciekawym repertuarem wystąpili w Trójce 30 października 2011 roku.

Na powtórki koncertów  Budki Suflera i Neo Retros  zapraszamy w nocy ze środy na czwartek (4/5 lipca) od północy do drugiej.