Cuba De Zoo i Psychocukier w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2012 00:00
"Koncertowa noc w Trójce" zapowiada się klimatycznie, radośnie i po polsku. Zapraszamy już dziś kilka minut po północy.
Cuba De Zoo podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 3 września 2011.
Cuba De Zoo podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 3 września 2011.Foto: Fot.: PR/Wojciech Kusiński

Cuba De Zoo

W maju 2011 roku wydali swój debiutancki album "Rozkaz". - Nowe, dobre, melodyjne, rockowe piosenki. Cieszę się, że nareszcie i Wy możecie je poznać. Na dodatek coś mi mówi, że zostaną z nami na dłużej. Są po polsku i słucha się ich z radością, że jednak można śpiewać o czymś. Taki jest ten Cuba. Cuba de Zoo - powiedział o płycie dziennikarz radiowej Trójki Mariusz Owczarek .
Na czele zespołu stoi Kuba Podolski, wokalista i gitarzysta znany dotychczas z formacji Triquetra. Ponadto w składzie Cuba de Zoo znaleźli się artyści występujący niegdyś pod nazwą Popcore. Z nowym projektem muzycy dorobili się już sporych sukcesów. Zespół zwyciężył w konkursie na Festiwalu "Gramy" w Szczecinie. Ich utwór "Czarne auto" przez kilkanaście tygodni był obecny na Liście Przebojów Trójki.
Zespół Cuba De Zoo wystąpił w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 3 września 2011 roku.


Psychocukier
Zespół powstał w 2001 roku, tworzą go: Sasza Tomaszewski (gitara prowadząca, wokal), Piotr Połoz (gitara basowa, wokal) i Marcin Awerianow (perkusja, wokal). Na swoim koncie Psychocukier ma dwie płyty: "Małpy Morskie" (2007) i "No More Work!" (2008), a w październiku ukazała się najnowsza - "Królestwo".
Supertrio z Łodzi: są psycho, wiedzą do czego służą wzmacniacze i - tym razem - śpiewają po polsku.

Oba trójkowe koncerty powtórzymy w nocy z wtorku na środę (7/8 sierpnia) między północą a 2. Zapraszamy!