X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kameralny występ Jessie Ware dla słuchaczy Trójki

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 19:20
Miłośnicy artystki porównywanej do Sade mieli okazję wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu - Jessie Ware wystąpiła dla zaledwie 10 osób.
Jessie Ware w Trójce
Jessie Ware w TrójceFoto: Fot.: Piotr Busz / Agencja Red Note

Recital odbył się w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej 22 września 2012 r. o godz. 19.20. Wydarzenie było transmitowane na antenie Trójki.

To było niesamowite spotkanie z Brytyjką Jessie Ware. Bilet na jej występ słuchacze Trójki mogli zdobyć w "Liście osobistej".

- Umówiliśmy się na występ dość niezwykły, z udziałem słuchaczy "Listy osobistej" i Trójki, ale z udziałem tylko 10 osób. Wtedy ten koncert będzie taki, jak chce artystka - bardzo, bardzo kameralny - mówił Piotr Metz. Piosenkarka zaśpiewała w czasie jego audycji tylko 3 piosenki. 

Jessie Ware swój debiutancki singiel "Strangest Feeling" wydała rok temu, a album studyjny "Devotion" zaledwie przed miesiącem. Jej ambitny pop zachwycił zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

Zdjęcia z koncertu można zobaczyć tu.

Czytaj także

Jessie Ware i grono Polaków na Open'erze

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 20:38
- Dziś głównie zespoły polskie, bo line-up zagraniczny właściwie zamknęliśmy, ale mam jeszcze niespodziankę - Jessie Ware - ogłosił w Trójce Mikołaj Ziółkowski. I to był dopiero początek...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jessie Ware - Wildest Moments

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2012 00:05
Piosenka zapowiada debiutancki album wokalistki okrzykniętej mianem nowej Sade.
rozwiń zwiń