X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zobacz film zza kulis jubileuszowego koncertu Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2012 19:05
W ramach obchodzonego w tym roku 50-lecia Programu Trzeciego Polskiego Radia w niedzielę w Teatrze Polskim w Warszawie odbył się specjalny koncert z udziałem gwiazd. Zapraszamy do zobaczenia filmu i zdjęć z tego wydarzenia.
Audio
  • Posłuchaj koncertu "Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką"
  • Życzenia, wspomnienia i zachwyty!
Marcin Gutowski i Marcin Kydryński
Marcin Gutowski i Marcin KydryńskiFoto: Fot.: Dariusz Kawka

Impreza transmitowana była na antenie Programu Trzeciego oraz TVP 2. Słuchaczy i widzów zabraliśmy w muzyczną podróż po pięciu dekadach historii Polski oraz radiowej Trójki.

Zapraszamy na naszą stronę jubileuszową >>>

Wydarzenie uświetnił swoją obecnością Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. – Trójka to naprawdę potęga. Ma swoją ulicę, swój pieniądz, swój transatlantyk, swój hymn, potężną armię słuchaczy a dziś największą w całym 50-leciu słuchalność. Trójka może być wzorem do naśladowania dla wielu środowisk, instytucji, także w obszarze mediów publicznych – powiedział na początku koncertu.
Najważniejsze piosenki z ostatnich 50 lat zaśpiewali najlepsi polscy wykonawcy: Sebastian Karpiel-Bułecka, Justyna Steczkowska, T.Love, Lao Che, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, Maciej Maleńczuk, Kayah, Kuba Badach i Mietek Szcześniak, Anna Maria Jopek, Raz Dwa Trzy. Po raz pierwszy można było usłyszeć niezapomniane utwory z repertuaru legend polskiej sceny muzycznej (m.in. Czesława Niemena, Ewy Demarczyk czy Republiki) w interpretacjach zaproszonych artystów i nowych aranżacjach Zygmunta Kukli, który dyryguje Polską Orkiestrą Radiową.

Posłuchaj historii Trójki w dźwiękach >>>
Koncert "Jak być kochaną, czyli 50 lat historii z Trójką" wzbogacony został o nagrania wideo z archiwalnymi kronikami i wspomnieniami znanych ludzi, związanych na przestrzeni lat z Programem Trzecim. Imprezę prowadzili Grażyna Torbicka i Artur Andrus. W Teatrze Polskim nie zabrakło też Zbigniewa Zamachowskiego, Stefana Friedmanna, Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona, Piotra Stelmacha i Roberta Kantereita.

Usłyszeliśmy także wspomnienia i życzenia pracowników Programu Trzeciego: Marii Czubaszek, Ewy Ziegler, Jacka Fedorowicza, Jana Borkowskiego, Jana Chojnackiego, Pawła Sztompke, Marcina Kydryńskiego, Artura Orzecha, Marcina Łukawskiego, Jurka Owsiaka, Jerzego Sosnowskiego, Piotra Metza, Michała Olszańskeigo, Agnieszki Szydłowskiej, Marka Wałkuskiego i Kuby Strzyczkowskiego.

Ten ostatni, by uczcić 50-lecie Trójki, wypłynął w wielki rejs! >>>

Więcej informacji o obchodach jubileuszu Trójki znajdą Państwo na stronie trojka.polskieradio.pl oraz profilu na Facebooku "Trójka - Program 3 Polskiego Radia".

Czytaj także

"Studniówka" Trójki! Zobaczcie wideo ze specjalnego koncertu

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2012 08:25
1 kwietnia Trójka skończy 50 lat. 7 stycznia odbyła się wyjątkowa "Studniówka" z udziałem Ani Rusowicz, Grzegorza Turnaua, Justyny Steczkowskiej, Adama Nowaka i Gaby Kulki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka - niespokojna pięćdziesiątka

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 08:05
- Z jednej strony czuje się tu doświadczenie, a z drugiej zachwyt i jakąś dziecięcą niesubordynację - mówił Andrzej Poniedzielski pytany, czy Trójka wygląda na 50 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trzy wiedźmy, niedźwiedź i byk, czyli Trójka na parkiecie!

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 06:00
Co wspólnego mają "Lista Przebojów Trójki" i warszawska Giełda Papierów Wartościowych? Czy Trójka miałaby szanse dostać się na WIG 20? Na 33 dni przed 50. urodzinami Programu Trzeciego Polskiego Radia nadajemy z Sali Notowań GPW!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Moneta gigant dotarła na Myśliwiecką! (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2012 16:34
Trójka z tyłu, Trójka z przodu, Trójka frontem do narodu!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dziennikarze Trójki dzieciom!

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2012 20:00
Co mają wspólnego Wojciech Mann z Brzydkim kaczątkiem, Barbara Marcinik z Jasiem i Małgosią, a Piotr Baron z Królewną Śnieżką? Wszyscy spotkali się na kartach wyjątkowej książki...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 15:00
Pierwszy dzień 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej należał do Trójki! Jak zapowiadała Magda Jethon, to było Opole na dobrym - Trójkowym - poziomie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzień Otwarty Trójki: Grzmoty Myśliwiecka vs. Wiadomości 3:1!

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2012 11:23
Jeszcze nigdy spotkanie futbolowe nie dostarczało tylu emocji, co sobotnie starcie w medialnej grupie śmierci. Reprezentacja radiowej Trójki podjęła na Agrykoli Drużynę Wiadomości i... wygrała!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rok z życia Trójki na zdjęciach

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 13:26
"Na Myśliwieckiej" to fotoreportaż Marcina Zawadzkiego dokumentujący 50. rok istnienia Trójki - miejsca skupiające oddanych swojej pracy pasjonatów radia.
rozwiń zwiń