X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie Granie w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2013 13:20
Gwiazdy trasy 2012 oraz jej Dyrektor Artystyczna Katarzyna Nosowska wystąpili w audycji "Offensywa".
Kasia Nosowska, dyr. artystyczna Męskiego Grania oraz Marek Dyjak dają Ognia na finał. Koncert w Trójce. 4.01.2013
Kasia Nosowska, dyr. artystyczna Męskiego Grania oraz Marek Dyjak dają "Ognia!" na finał. Koncert w Trójce. 4.01.2013Foto: fot. Andrzej Jarocki/PR


Koncert odbył się 4 stycznia 2013 (piątek) o godz. 22.05.

Już od trzech lat ten wyjątkowy projekt łączy muzykę i sztukę, tworzone przez największe autorytety. Kolejne trasy koncertowe Męskiego Grania , będące ucztą nie tylko dla ucha, ale również dla oka, podbijają publiczność.
W piątek na antenie Trójki można było wysłuchać specjalnego koncertu podsumowującego tegoroczny letni cykl. W Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zagrali:
Katarzyna Nosowska

O.S.T.R. i Tabasko

Łąki Łan

Marek Dyjak Trio

W trakcie koncertu nie zabrakło piosenki promującej Męskie Granie 2012: "Ognia!" :

Polskie Radio jest partenrem systemu PIANO, dzięki któremu mogli Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Julia Marcell: każdy koncert jest inny

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2012 17:27
- Nawet, jeśli zaplanujesz taki sam program na wszystkie wieczory, to i tak codziennie będzie inna energia, inna publiczność - mówi o koncertowym żywiole jedna z żeńskich gwiazd tegorocznego "Męskiego Grania".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dla Marka Dyjaka spełnia się "Sen"

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2012 13:00
- Utwór Edyty Bartosiewicz to jedna z tych piosenek, które wydobywają ze mnie to, co dobre. Chciałbym ją wykonać na nowej płycie - projekcie "Kobiety" choć wiem, że to pornografią jest przyznawać się do obecności kobiety we mnie - wyznał muzyk w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brodka między Żywcem a Stanami

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2012 20:08
- Chyba nigdy nie widziałam w tym miejscu tylu osób, a znam Żywiec doskonale. Nie można było finału Męskiego Grania lepiej wymyślić, choć swoim koncertem się stresuję - mówiła Monika Brodka przed występem na finałowym koncercie Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2012 już na płytach

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 19:35
To kolejny album z serii, wydawanej przez Polskie Radio oraz Grupę Żywiec, na który składają się wybrane utwory z tegorocznej trasy koncertowej. Kształt muzyczny i artystyczny albumowi nadała Katarzyna Nosowska - Dyrektor Artystyczna Męskiego Grania 2012.
rozwiń zwiń