X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Offensywa De Luxe po raz siódmy! Kim Nowak, Myslovitz i inni [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2013 22:05
W ramach dorocznego specjalnego wydania audycji "Offensywa" na Trójkowej scenie wystąpili: Kim Nowak i Mariusz Wilczyński oraz zespoły Myslovitz i Suka.
Bartosz Waglewski - Fisz. Występowi zespołu Kim Nowak towarzyszył specjalny pokaz mistrza animacji Mariusza Wilczyńskiego. Offensywa De Luxe. 18.01.2013
Bartosz Waglewski - Fisz. Występowi zespołu Kim Nowak towarzyszył specjalny pokaz mistrza animacji Mariusza Wilczyńskiego. Offensywa De Luxe. 18.01.2013Foto: fot. Jacek Konecki/PRKoncert odbył się 18 stycznia 2013 o godz. 22.05. Sponsorem wydarzenia była Skoda Auto Polska.

Już po raz siódmy odbyła się Offensywa De Luxe! Jak zawsze, podczas uroczystej gali rozdaliśmy Artystom nasze offensywne Szczoty, którymi wyróżniamy najważniejszych, naszym zdaniem, polskich artystów minionego roku.

W tym roku w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentowali się Kim Nowak z gościnnym udziałem Mariusza Wilczyńskiego - reżyser i mistrz animacji przygotował swój specjalny pokaz, a także Myslovitz i Suka .

Muzycy Kim Nowak w 2012 roku powrócili z albumem "Wilk". Punkowe, garażowe brzmienia i krzyki ustępują kompozycjom, w których dominuje spokój i mroczny klimat niekiedy przypominający ścieżkę dźwiękową do filmów Lyncha czy Tarantino. Autorem wszystkich tekstów na najnowszy album Kim Nowak jest Fisz , a kompozycje są wynikiem jego współpracy z pozostałymi członkami zespołu: gitarzysty Michała Sobolewskiego oraz perkusisty i producenta albumu Piotra "Emade" Waglewskiego.

Myslovitz

Zmiany w zespole dokonały się w kwietniu 2012 roku, a informację o wyborze nowego wokalisty Myslovitz muzycy podali w Trójkowej "Offensywie" >>>

Artur Rojek opuścił grupę po 20 latach jej współtworzenia. "Trzy sny o tym samym" zapowiada pierwszą płytę nagraną bez jego udziału. Premiera albumu przewidziana jest na wiosnę 2013 roku.18 stycznia 2013 roku na Trójkowej scenie usłyszymy trzy nowe piosenki!

Podczas szóstej edycji "Offensywy De Luxe" 24 lutego 2012 roku w Trójce gościła silna reprezentacja łódzko-warszawska w postaci: Cool Kids Of Death , L. Stadt i Niechęć . Zapraszamy do obejrzenia wideo z tamtego koncertu!

Offensywę De Luxe przygotowali i prowadzili  Anna Gacek i Piotr Stelmach .        

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Najlepsze momenty luksusowych Offensyw

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2011 22:00
- Piąta Offensywa De Luxe za nami, za nami także pięć lat działalności Offensywy… Anna Gacek podsumowuje ten czas.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Offensywa De Luxe w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2012 20:00
W ramach dorocznego specjalnego wydania audycji "Offensywa" na Trójkowej scenie wystąpili Cool Kids of Death, Niechęć i L. Stadt. Zapraszamy do obejrzenia nagrania wideo i galerii zdjęć z koncertu.
rozwiń zwiń