Maja Kleszcz & incarNations - obejrzyj koncert!

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2013 13:16
Po świetnie przyjętej płycie "Radio Retro" Maja Kleszcz z zespołem incarNations promowała w Trójce najnowszy album "Odeon”.
Maja Kleszcz  incarNations w Trójce
Maja Kleszcz & incarNations w Trójce!Foto: fot. Jacek Konecki/PR


Koncert Mai Kleszcz odbył się 6 stycznia 2013 roku.

"Odeon" to 12 utworów wypełnionych przepięknym głosem Mai Kleszcz i muzyką Wojtka Krzaka. Za stronę tekstową po raz kolejny odpowiedzialny jest sam Bogdan Loebl, który pisał specjalnie dla Mai.
- Nazywam spektakl "Radio Retro" koncertem założycielskim. Zespół zdobył na nim swoją tożsamość. Zrozumieliśmy, że najbardziej nas interesuje tworzenie spójnych opowieści, a nie hitów - mówiła Maja Kleszcz podczas rozmowy z Agnieszką Szydłowską.

Zobacz także

Czytaj także

Maja Kleszcz: folk kocham przez Tatry

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2012 12:00
Była wokalistką Kapeli ze Wsi Warszawa, teraz promuje swój drugi autorski album "Odeon" sygnowany jako Maja Kleszcz i Incarnations. Miała pięć lat, kiedy Trebunie Tutki z Tatr zaczęi grać z Twinkle Brothers z Jamajki. "Barwnie to wyglądało, choć w Tatrach to nie były kolorowe czasy" - opowiada w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maja Kleszcz gwiazdą gali Talentów Trójki

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2012 13:38
Maja Kleszcz dojrzewa jako artystka na naszych uszach... Poznaliśmy ją jako nastolatkę współtworzącą Kapelę ze Wsi Warszawa, znamy ją z dwóch płyt incarNations, a bywalcy Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu podziwiali ją na scenie. Obdarzona wyjątkowym głosem artystka wystąpi 26 czerwca w Trójce!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ulubione trzy piosenki Mai Kleszcz

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2012 21:47
Maja Kleszcz - wokalistka i producentka muzyczna, która występuje też w projekcie incarNations wytypowała trzy, szczególne dla niej utwory.
rozwiń zwiń