X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

John Lee Hooker Jr. i Daddy’s Cash w Trójce - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 10:00
W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej polskiemu zespołowi towarzyszył John Lee Hooker Jr., z którym muzycy Daddy’s Cash nagrali swój pierwszy album "That's What The Blues Is All About".
John Lee Hooker Jr. i Daddys Cash odbierają złotą płytę za album Thats What The Blues Is All About. Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. 20 stycznia 2013
John Lee Hooker Jr. i Daddy’s Cash odbierają złotą płytę za album "That's What The Blues Is All About". Muzyczne Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. 20 stycznia 2013Foto: fot. PR/W. KusińskiKoncert odbył się 20 stycznia 2013 o godzinie 20.05 i był transmitowany na antenie Trójki.

Na debiutanckim krążku Daddy's Cash znalazło się 14 utworów napisanych przez Johna Lee Hookera Jr. , a zaaranżowanych przez  polski zespół. Całość to niezwykłe połączenie amerykańskiego bluesa i słowiańskiej fantazji. Są tu rytmy od delty i chicago blues, poprzez ballady, boogie, funk i jazz, do big bandu oraz rytmów latynoskich.

Z przyjemnością informujemy, że album "That's What The Blues Is All About" uzyskał status Złotej Płyty w kategorii blues. Na płycie, oprócz Johna Lee Hookera Jr. i Daddy's Cash, śpiewa Beata Bednarz oraz Frank Thibeaux.

Album "That's what the blues is all about" została wydana pod patronatem Trójki.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

John Lee Hooker Jr. & Daddy's Cash - Something's Wrong

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 04:00
Utwór pochodzi z albumu "That's What The Blues Is All About". Płyta zawiera 14 utworów napisanych przez Johna Lee Hookera Jr., a zaaranżowanych przez Daddy's Cash.
rozwiń zwiń