X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Janek Samołyk wystąpił w Trójce - zobacz wideo z koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2013 06:00
Wrocławski wokalista i gitarzysta Janek Samołyk w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował piosenki ze swojej najnowszej płyty "Problem z wiernością".
Janek Samołyk podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował piosenki z najnowszej płyty Problem z wiernością.
Janek Samołyk podczas koncertu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej zaprezentował piosenki z najnowszej płyty "Problem z wiernością".Foto: Andrzej Bołdaniuk

Koncert odbył się w niedzielę, 17 lutego 2013 roku o godz. 20.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Wydarzenie było transmitowane na antenie Trójki.
Janek Samołyk to wrocławski wokalista i gitarzysta, a także autor piosenek, który tworzy i śpiewa zarówno po angielsku, jak i w języku ojczystym. Muzykę artysty najczęściej opisuje się jako mieszankę brytyjskiego rocka i polskiej poezji śpiewanej. Samołyk występuje na scenie od 2008 roku.
"Problem z wiernością" to już drugi album artysty wydany przez Polskie Radio. Debiutancki krążek Janka Samołyka "Wrocław", wydany przez Polskie Radio (2010), zebrał pochlebne opinie, przyniósł też muzykowi kilka wyróżnień (m.in. zwycięstwo w konkursie debiutów na OFF Festival 2009).
Nowa płyta "Problem z wiernością" - dostępna w sklepach od 29 października 2012 roku - zawiera kilkanaście premierowych kompozycji, głównie w języku polskim. Album został nagrany wspólnie z zespołem, który towarzyszy Samołykowi na koncertach. Nad produkcją czuwał m.in. Leszek Kamiński, wielokrotny laureat Fryderyka.
- Nie planujemy zarabiać na tym jakichś wielkich pieniędzy, chcemy po prostu pokazać naszą muzykę. Jeśli spodoba się szerszej publiczności, kiedyś zapewne będziemy mogli to finansowo odczuć. Teraz najważniejsze jest to, aby dotrzeć do słuchacza - powiedział muzyk w wywiadzie dla radiowej Trójki.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Czytaj także

Sposób na piosenkę? Samołyk: szukam śpiewnych fraz

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2012 14:48
- Śpiewanie przed publicznością był dla mnie nie lada wyzwaniem – wspominał w "Leniwej Niedzieli” wokalista Janek Samołyk, którego płyta "Problem z wiernością” wydana przez Polskie Radio, właśnie ukazała się na rynku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janek Samołyk ma "Problemy z wiernością"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2012 10:00
Wpadające w ucho melodie, ciekawe teksty, aranżacje pełne brzmień skrzypiec i analogowych instrumentów - wszystko to znajdziemy na nowej płycie artysty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janek Samołyk, czyli harcerska wersja The Beatles i Sinatry

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2012 16:10
- Moja muzyka może kojarzyć się z Grechutą, czy Turnauem, ale to nie oni są w moim życiu najważniejszymi artystami – mówił w "Muzycznej Jedynce” wokalista Janek Samołyk.
rozwiń zwiń