"Nie jesteś sama" - spektakl z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 23:15
Spektakl wyreżyserowany został przez znakomitego aktora Teatru Ateneum Artura Barcisia. Piosenki Agnieszki Osieckiej zaśpiewały dwie wybitne aktorki – Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz.
Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz
Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz Foto: Andrzej Bołdaniuk


Nagranie spektaklu odbyło się 13 marca 2013 roku. Retransmisja na antenie Trójki miała miejsce w niedzielę, 30 czerwca. Zapraszamy do oglądania wideo z przedstawienia.
Zobacz galerię zdjęć z koncertu>>>

/

Sponsorem koncertu był PZU i Bank Millenium.

"Nie jesteś sama" to spektakl o kobiecie, która wiele w życiu doświadczyła i niejedno widziała. Rzecz o miłości, tęsknocie, zdradzie i cierpieniu, ale też o przyjaźni, radości, nadziejach i marzeniach. Wszystko to opowiedziane słowami Agnieszki Osieckiej, wielkiej damy polskiej piosenki.
Na koncercie zabrzmiało wiele znanych utworów, ale ich smak i ton będzie można odkrywać na nowo.

/

Piosenki Osieckiej bywają smutne, nostalgiczne, gorzkie. Ale drugie tyle jest żartobliwych, przekornych, ironicznych i wręcz zabawowych. Spektakl wyreżyserowany został przez znakomitego aktora Teatru Ateneum Artura Barcisia i zaśpiewany przez dwie wyborne aktorki – Stanisławę Celińską i Krystynę Tkacz .

Płyta "Koncerty w Trójce vol. 3" do kupienia w naszym sklepie internetowym>>>

Wojciech Borkowski, którego opiece powierzono stronę muzyczną spektaklu, z wielkim wyczuciem podążył za wizją reżysera i aktorek, odważył się na zupełnie nowe aranżacje. Do ich wykonania zaprosił dwóch młodych, utalentowanych muzyków – Pawła Stankiewicza i Macieja Szczycińskiego .

Premiera spektaklu odbyła się 01.10.2012 r. w Teatrze Roma w Warszawie w ramach Koncertu Galowego 15. Konkursu i Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej”.

Producentem spektaklu jest   Fundacja Okularnicy .

Spektakl "Nie jesteś sama”
Scenariusz, reżyseria: Artur Barciś
Kierownictwo muzyczne, aranżacje: Wojciech Borkowski
Wykonawcy:
Stanisława Celińska
Krystyna Tkacz
Artur Barciś
Akompaniuje zespół muzyczny:
Wojciech Borkowski – fortepian
Paweł Stankiewicz – gitara
Maciej Szczyciński – kontrabas

Czytaj także

Koncert Mariusza Lubomskiego - zobacz zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 06:00
W niedzielę wielkanocną zaprezentowaliśmy retransmisję występu Mariusza Lubomskiego, który odbył się w Trójce 30 lat po jego pierwszym publicznym koncercie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skubas i jego "Wilczełyko" - zobacz koncert!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 20:05
Wokalista, znany ze współpracy ze Smolikiem i Noviką, zaprezentował w Trójce piosenki ze swojej debiutanckiej płyty. To niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge'owym charakterze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dąbrowska śpiewała Osiecką - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2013 04:00
Aktorka i piosenkarka Katarzyna Dąbrowska 3 marca wystąpiła w Trójce z recitalem piosenek Agnieszki Osieckiej. Koncert zbiegł się z 16. rocznicą śmierci autorki ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek. Rocznica przypada 7 marca.
rozwiń zwiń