X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Nie jesteś sama" - spektakl z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2013 23:15
Spektakl wyreżyserowany został przez znakomitego aktora Teatru Ateneum Artura Barcisia. Piosenki Agnieszki Osieckiej zaśpiewały dwie wybitne aktorki – Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz.
Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz
Stanisława Celińska i Krystyna Tkacz Foto: Andrzej Bołdaniuk


Nagranie spektaklu odbyło się 13 marca 2013 roku. Retransmisja na antenie Trójki miała miejsce w niedzielę, 30 czerwca. Zapraszamy do oglądania wideo z przedstawienia.
Zobacz galerię zdjęć z koncertu>>>

/

Sponsorem koncertu był PZU i Bank Millenium.

"Nie jesteś sama" to spektakl o kobiecie, która wiele w życiu doświadczyła i niejedno widziała. Rzecz o miłości, tęsknocie, zdradzie i cierpieniu, ale też o przyjaźni, radości, nadziejach i marzeniach. Wszystko to opowiedziane słowami Agnieszki Osieckiej, wielkiej damy polskiej piosenki.
Na koncercie zabrzmiało wiele znanych utworów, ale ich smak i ton będzie można odkrywać na nowo.

/

Piosenki Osieckiej bywają smutne, nostalgiczne, gorzkie. Ale drugie tyle jest żartobliwych, przekornych, ironicznych i wręcz zabawowych. Spektakl wyreżyserowany został przez znakomitego aktora Teatru Ateneum Artura Barcisia i zaśpiewany przez dwie wyborne aktorki – Stanisławę Celińską i Krystynę Tkacz .

Płyta "Koncerty w Trójce vol. 3" do kupienia w naszym sklepie internetowym>>>

Wojciech Borkowski, którego opiece powierzono stronę muzyczną spektaklu, z wielkim wyczuciem podążył za wizją reżysera i aktorek, odważył się na zupełnie nowe aranżacje. Do ich wykonania zaprosił dwóch młodych, utalentowanych muzyków – Pawła Stankiewicza i Macieja Szczycińskiego .

Premiera spektaklu odbyła się 01.10.2012 r. w Teatrze Roma w Warszawie w ramach Koncertu Galowego 15. Konkursu i Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej”.

Producentem spektaklu jest   Fundacja Okularnicy .

Spektakl "Nie jesteś sama”
Scenariusz, reżyseria: Artur Barciś
Kierownictwo muzyczne, aranżacje: Wojciech Borkowski
Wykonawcy:
Stanisława Celińska
Krystyna Tkacz
Artur Barciś
Akompaniuje zespół muzyczny:
Wojciech Borkowski – fortepian
Paweł Stankiewicz – gitara
Maciej Szczyciński – kontrabas

Czytaj także

Koncert Mariusza Lubomskiego - zobacz zdjęcia!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2013 06:00
W niedzielę wielkanocną zaprezentowaliśmy retransmisję występu Mariusza Lubomskiego, który odbył się w Trójce 30 lat po jego pierwszym publicznym koncercie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skubas i jego "Wilczełyko" - zobacz koncert!

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 20:05
Wokalista, znany ze współpracy ze Smolikiem i Noviką, zaprezentował w Trójce piosenki ze swojej debiutanckiej płyty. To niezwykle klimatyczne, akustyczne gitarowe brzmienia o lekko folkowym, grunge'owym charakterze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dąbrowska śpiewała Osiecką - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2013 04:00
Aktorka i piosenkarka Katarzyna Dąbrowska 3 marca wystąpiła w Trójce z recitalem piosenek Agnieszki Osieckiej. Koncert zbiegł się z 16. rocznicą śmierci autorki ponad dwóch tysięcy tekstów piosenek. Rocznica przypada 7 marca.
rozwiń zwiń