X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

André Ochodlo & Odem's Trio z projektem "Layla" - zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 03:00
W ramach projektu "Layla" André Ochodlo & Odem's Trio w Trójce wybrzmiały nowe kompozycje do wybitnej poezji jidysz. Koncert odbył się w 70. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.
Andr Ochodlo  Odems Trio w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
André Ochodlo & Odem's Trio w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki OsieckiejFoto: Fot.: Jacek Konecki


Koncert odbył się 21 kwietnia 2013 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i był transmitowany na antenie Trójki.
André Ochodlo jest artystą obdarzonym wyjątkową charyzmą i niezwykłej urody głosem. Jego dramatyczne interpretacje wykonywanych utworów porywają publiczność i trzymają ją w napięciu od początku do końca koncertu. Niezwykły talent aktorski i wokalny sprawia, że słuchacze przenoszą się w świat bohaterów utworów.
Aranżacje do programu są dziełem Adama Żuchowskiego – kontrabasisty, który również jest kierownikiem muzycznym Odem's Trio.
Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.