X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nostalgiczny koncert Klary w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2013 21:10
Klara Jędrzejewska to młoda artystka, która sama pisze teksty i komponuje muzykę do swoich utworów, a profesjonalizm, z jakim to robi, zadziwia niejednego dojrzałego muzyka, m.in. wokalistę IRY, który został producentem muzycznym jej debiutanckiego albumu.
Podczas koncertu Klara zaprezentowała materiał z płyty Away, która została wydana pod patronatem Trójki, a także dwie piosenki do tej pory niepublikowane.
Podczas koncertu Klara zaprezentowała materiał z płyty "Away", która została wydana pod patronatem Trójki, a także dwie piosenki do tej pory niepublikowane. Foto: fot.: Andrzej Jarocki/ Polskie Radio


Koncert odbył się 28 kwietnia 2013 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej i był transmitowany na antenie Trójki. Powtórkę koncertu można było usłyszeć 28 lipca. Zapraszamy także do oglądania materiału wideo.

Przygoda Klary z muzyką zaczęła się od wierszyków pisanych dla rozładowania negatywnych emocji i piosenek z bajek, które śpiewała na huśtawce. - Brak na rynku muzycznym artysty czy muzyki, która by mi w całości odpowiadała sprawił, że zdecydowałam się sama pisać teksty i komponować muzykę - wyjaśniła w "Markomanii".

Podczas koncertu Klara zaprezentowała materiał z płyty "Away", która została wydana pod patronatem Trójki, a także dwie piosenki do tej pory niepublikowane.

Klarze podczas występu towarzyszył zespół pod kierownictwem Tomasza Momota w składzie:

I skrzypce - Piotr Kulczyński

II skrzypce - Bartosz Kaproń

Altówka - Ewa Woroch

Wiolonczela - Anna Wilk

Śpiew - Natalia Wilk

Fortepian, aranżacje -Tomasz Momot

Gitara - Piotr Bogutyn

Gitara basowa - Hubert Kozera

Perkusja, instrumenty perkusyjne  - Grzegorz Kuligowski

Kupując płytę Klary "Away" na sklep.polskieradio.pl otrzymasz trójkową dwuzłotówkę! >>>

Klara śpiewa, gra na kilku instrumentach: gitarze akustycznej, ukulele, pianie, instrumentach klawiszowych i cymbałkach, a także rysuje.

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: koncerty w Polskim Radiu MUZYKA