X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncertowy polski dzień bluesa 2013. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 07:00
Zespół HooDoo Band wraz z gitarzystą Romkiem Puchowskim wystąpił przy Myśliwieckiej ze specjalnym, akustycznym programem. Zapraszamy do słuchania retransmisji koncertu na antenie Trójki i oglądania nagrania wideo na naszej stronie internetowej!
Zespół HooDoo Band z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, 17.09.2013
Zespół HooDoo Band z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej, 17.09.2013Foto: Jacek Konecki/ Polskie Radio


B.B. King obchodzi urodziny 16 września. Już od 5 lat ta data wyznacza początek obchodów "Polskiego dnia bluesa”. Trójka nadaje temu wydarzeniu charakter ogólnopolski organizując okolicznościowe koncerty w studiu im. Agnieszki Osieckiej.

W tym roku specjalny, akustyczny program przygotował na tę okazję zespół HooDoo Band, który z gościnnym udziałem gitarzysty Romka Puchowskiego, wystąpił przy Myśliwieckiej.

Koncerty w Trójce>>>

W programie koncertu znalazły się premierowe wykonania utworów, które znajdą się na przygotowanej do wydania płycie "Hoodoo Band – Unplugged”. W związku z przypadającą w tym roku 70. rocznicą urodzin Tadeusza Nalepy artyści wykonali także utwory z repertuaru Ojca Polskiego Bluesa.

Koncert bez prądu – ale muzyka z ogniem!

Zapraszam – Jan Chojnacki.


Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO, dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Zobacz więcej na temat: blues koncerty w Polskim Radiu

Czytaj także

Niezły jazz Jana Ptaszyna Wróblewskiego

Ostatnia aktualizacja: 02.09.2013 15:25
To jedna z najważniejszych osobowości polskiej sceny jazzowej. Związany z radiową Trójką od ponad 40 lat Jan Ptaszyn Wróblewski wystąpił w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Zapraszamy do obejrzenia koncertu.
rozwiń zwiń