X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niezwykły koncert Myslovitz w Trójce. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2013 18:37
Michał Kowalonek, Wojciech Powaga, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojciech Kuderski wystąpili w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. To była znakomita okazja, aby usłyszeć, jak na żywo brzmi materiał z ich najnowszej płyty "1.577".
Zespół Myslovitz podczas koncertu w Trójce
Zespół Myslovitz podczas koncertu w Trójce Foto: Jacek Konecki/ Polskie Radio


W studiu przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie zabrzmiały m.in. utwory z najnowszego krążka zespołu. Prace nad płytą ruszyły w 2013 roku. Materiał powstawał m.in. w trójmiejskim studio Custom34, barokowym Pałacu w Staniszowie oraz wrocławskim studio Fonoplastykon. Premiera płyty 1.577 miała miejsce 28 maja, a singiel "Prędzej Później Dalej" - promujący wydawnictwo – szybko trafił na Listę Przebojów Programu Trzeciego.

Muzycy Myslovitz po koncercie Trójce: ręka obsuwała się z gryfu, był upadek ze stołka

Jak brzmi nowa płyta? - Na pewno Myslovitz nie zmieni diametralnie stylu na inny, totalnie odmienny. Jeśli mielibyśmy o tym myśleć, to na zasadzie zaskoczenia, drobnych zmian - opowiadał w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Jacek Kuderski, basista Myslovitz.

Koncerty w Trójce - słuchaj kiedy chcesz na moje.polskieradio.pl>>

Zespół znakomicie zna już Trójkowe studio. Na początku 2013 r., w ramach dorocznego specjalnego wydania audycji "Offensywa" na Trójkowej scenie wystąpili: Kim Nowak i Mariusz Wilczyński oraz zespoły Myslovitz i Suka.
Offensywa De Luxe po raz siódmy! [WIDEO]>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(ei)

Czytaj także

Myslovitz: po prostu idziemy do przodu!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 13:00
- Odmierzaliśmy czas zespołu przez ważne płyty, ale w takiej formie grupa Myslovitz jeszcze nie występowała - mówił Piotr Stelmach. Offsesja Myslovitz była wyjątkowa i z tego względu, że po raz pierwszy w siedmioletniej historii "Offensywy" została zaprezentowana na żywo cała płyta - znakomita "1.577".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myslovitz spotykają Marka Grechutę. "Niesamowite przeżycie"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 16:00
- Pan Marek nagrywał płytę i zgodził się zrobić naszą piosenkę. Był już wtedy bardzo schorowany. Gdy pojawił się w studiu w Krakowie czuliśmy do niego ogromny szacunek - wspominał w audycji "Lato z Radiem" Wojciech Powaga, gitarzysta Myslovitz.
rozwiń zwiń