Niezwykły koncert Myslovitz w Trójce. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2013 18:37
Michał Kowalonek, Wojciech Powaga, Przemysław Myszor, Jacek Kuderski i Wojciech Kuderski wystąpili w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. To była znakomita okazja, aby usłyszeć, jak na żywo brzmi materiał z ich najnowszej płyty "1.577".
Zespół Myslovitz podczas koncertu w Trójce
Zespół Myslovitz podczas koncertu w Trójce Foto: Jacek Konecki/ Polskie Radio


W studiu przy ul. Myśliwieckiej w Warszawie zabrzmiały m.in. utwory z najnowszego krążka zespołu. Prace nad płytą ruszyły w 2013 roku. Materiał powstawał m.in. w trójmiejskim studio Custom34, barokowym Pałacu w Staniszowie oraz wrocławskim studio Fonoplastykon. Premiera płyty 1.577 miała miejsce 28 maja, a singiel "Prędzej Później Dalej" - promujący wydawnictwo – szybko trafił na Listę Przebojów Programu Trzeciego.

Muzycy Myslovitz po koncercie Trójce: ręka obsuwała się z gryfu, był upadek ze stołka

Jak brzmi nowa płyta? - Na pewno Myslovitz nie zmieni diametralnie stylu na inny, totalnie odmienny. Jeśli mielibyśmy o tym myśleć, to na zasadzie zaskoczenia, drobnych zmian - opowiadał w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Jacek Kuderski, basista Myslovitz.

Koncerty w Trójce - słuchaj kiedy chcesz na moje.polskieradio.pl>>

Zespół znakomicie zna już Trójkowe studio. Na początku 2013 r., w ramach dorocznego specjalnego wydania audycji "Offensywa" na Trójkowej scenie wystąpili: Kim Nowak i Mariusz Wilczyński oraz zespoły Myslovitz i Suka.
Offensywa De Luxe po raz siódmy! [WIDEO]>>>

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

(ei)

Czytaj także

Myslovitz: po prostu idziemy do przodu!

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2013 13:00
- Odmierzaliśmy czas zespołu przez ważne płyty, ale w takiej formie grupa Myslovitz jeszcze nie występowała - mówił Piotr Stelmach. Offsesja Myslovitz była wyjątkowa i z tego względu, że po raz pierwszy w siedmioletniej historii "Offensywy" została zaprezentowana na żywo cała płyta - znakomita "1.577".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Myslovitz spotykają Marka Grechutę. "Niesamowite przeżycie"

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 16:00
- Pan Marek nagrywał płytę i zgodził się zrobić naszą piosenkę. Był już wtedy bardzo schorowany. Gdy pojawił się w studiu w Krakowie czuliśmy do niego ogromny szacunek - wspominał w audycji "Lato z Radiem" Wojciech Powaga, gitarzysta Myslovitz.
rozwiń zwiń