Agnieszka Matysiak śpiewa piosenki Edith Piaf. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2013 08:00
Zanim Agnieszkę Matysiak obwołano idealną interpretatorką piosenek Edith Piaf, a stało się to po premierze sztuki Pam Gems "Piaf" w reżyserii Jana Szurmieja, ta absolwentka PWST we Wrocławiu przeszła jak burza przez festiwalowe estrady piosenki i sceny teatru muzycznego.
Agnieszka Matysiak w Trójce
Agnieszka Matysiak w TrójceFoto: Jacek Konecki/Polskie Radio


Koncert odbył we wtorek, 3 grudnia. Występ będzie retransmitowany na antenie Trójki w niedzielę, 29 grudnia 2013 roku o 20.05. Zapraszamy!

Sally Bowles z "Kabaretu", Cajtl ze "Skrzypka na dachu", Estera ze "Sztukmistrza z Lublina", Jenny z "Opery za 3 grosze", czy Lola Blau z "Dziś wieczór Lola Blau" – to Jej role, które pozostały  w pamięci publiczności. Można ją było także podziwiać w "Policie"  w reżyserii Janusza Józefowicza.

Słuchaj koncertów w Trójce na moje.polskieradio.pl >>>

Agnieszka Matysiak jest laureatką wielu nagród, m.in.: Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu "Chanson a texte" w Chateauroux, zdobyła również Główną Nagrodę na Festiwalu Sztuki Aktorskiej w Kaliszu za rolę Piaf, oraz Trójka nagrodziła ją "Mateuszem".  .

Od lat stale współpracuje z Kabaretem "Elita" i "Studiem 202". Aktualnie można ją zobaczyć w przedstawieniach Teatru Powszechnego i Teatru Kamienica w Warszawie. Z wielkim powodzeniem zajmuje się również reżyserią dubbingu.

Koncerty w Trójce. Zobacz wideo! >>>

Artyste akompaniował zespół :

Janusz Bogacki - fortepian
Paweł Pańta - kontrabas
Mirosław Mozol - akordeon
Marcin Słominski - perkusja

Polskie Radio jest partnerem systemu PIANO , dzięki któremu mogą Państwo słuchać audycji i koncertów w o wiele lepszej jakości dźwięku.

Audycja przygotowywana jest wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

/

(gs,mat.promocyjne)

 

 

Czytaj także

"Vena Amoris" Anity Lipnickiej w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 11:00
Anita Lipnicka wystąpiła w Trójce z okazji premiery albumu "Vena Amoris". Wyjątkowy nastrój podczas koncertu wprowadziły instrumenty, nadające piosenkom vintage'owe brzmienia, m.in. pedal steel, banjo, czy wibrafon.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koncert laureatów konkursu "Piosenkarnia". Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2013 21:00
Fundacja Piosenkarnia Anny Treter już po raz szósty organizuje Ogólnopolski Konkurs Twórców i Wykonawców "Piosenkarnia", który odbywa się w ramach Festiwalu Twórczości Korowód.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Matt Dusk na koncertowy jubileusz Trójki (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2013 20:00
Jazzowy wokalista, nazywany następcą Franka Sinatry, wystąpił w Muzycznym Studio PR im. Agnieszki Osieckiej. Jego koncert, podczas którego promował najnowszy album "My Funny Valentine: A Chet Baker Songbook", uświetnił 25-lecie koncertów w Trójce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niezwykły koncert Jacka Kleyffa w Trójce. Zobacz wideo!

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2013 21:00
W Trójce odbył się koncert legendarnego barda, Jacka Kleyffa. Artysta wydał niedawno płytę "Znalezienie". To jego pierwszy solowy album od 14 lat!
rozwiń zwiń