X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Slalom Gwiazd z Trójką w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 12:00
Jak co roku Szklarska Poręba, zimowa stolica Trójki, zaprasza znanych i lubianych aktorów i dziennikarzy do narciarskie rywalizacji. W tym roku czekamy na Państwa na Polanie Jakuszyckiej. Zapraszamy do kibicowania!
Uczestnicy Slalomu Gwiazd w 2013 r.
Uczestnicy Slalomu Gwiazd w 2013 r. Foto: mat. promocyjne Szklarskiej Poręby

Zawody to sportowa rywalizacja osób znanych ze szklanego ekranu i radiowego eteru. Miejscem zmagań będzie Polana Jakuszcka, gdzie pojawią się miłośnicy nart i snowboardu.

Wśród zaproszonych gości są: Marcin Nowakowski, Czesław Mozil, Martyna Jakubowicz, Cezary Harasimowicz, Magda Steczkowska, Piotr Bukartyk, Ania Rusowicz, Krystyna Czubówna, Tomasz Jachimek, Jacek Łapot, Marta Kielczyk, Sylwia Wysocka, Ilona Felicjańska, Tomasz Iwan, Antek Królikowski, Bogdan Kalus, Mirosław Oczkoś, Marika, Waldemar Błaszczyk, Michał Chorosiński, Przemysław Cypryański, Marta Wierzbicka, Grzegorz Brzozowicz, Rafał Maserak, Piotr Świerczewski, Jan Kuroń, Maria Niklińska, Wigana Papina, Marcin Piętowski, Kasia Próchnicka, Mariusz Owczarek, Laura Breszka, Paweł Homa, Dariusz Pieróg, Dorota Wardyńska, Bartek Gil, Marta Wardyńska, Krystian Hanke, Michał Olszański, Robert Kanterait, Elżbieta Walendzik, Gabryiela Darmetko, Sylwia Héjj, Michał Nogaś, Katarzyna Borowiecka, Piotr Stelmach.

Startujemy o godzinie 12:00

W tym roku zawody  wprzęgnięte zostały w  Zimowy Wehikuł Czasu. Na początek podczas Slalomu Gwiazdy zawodnicy ścigać się będą przy profesjonalnym pomiarze czasu i całkiem na serio.

W zawiązku z niedostatecznymi warunkami śniegowymi impreza "Dwubój Retro w Blasku Gwiazd" zaplanowana na 8 lutego 2014 została odwołana. O nowym terminie imprezy poinformujemy w innym czasie.

Slalom Gwiazd - emocje na śniegu!>>>
Relacje z zawodów oczywiście na falach Trójki.
Kategorie:
- Gwiazdy – kobiety i mężczyźni
- Snowboard – kobiety i mężczyźni
- Dzieci

Program:

  • godz. 14.00
    – rozgrzewka dla Gwiazd
    - konkursy z nagrodami dla publiczności
    - zabawy na śniegu dla całych rodzin
  • godz. 15.00 Sztafeta Gwiazd
  • godz. 16.30 – dekoracja Gwiazd

W programie m.in: taniec w wykonaniu Gildii Przewodników Sudeckich i wszystkich chętnych odtańczony na podstawie historycznych zapisów z początków XX w. , pokaz mody retro na scenie , polska premiera rakiet śnieżnych z funkcją zjazdu.

/

(mat. prom. biura promocji Szklarskiej Poręby)

Zobacz więcej na temat: Szklarska Poręba Trójka