X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Plaża Trójki w Sopocie otwarta!

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 12:10
- Bardzo się cieszę, że Trójka ma w Sopocie taką mocną reprezentację. A Sopot w Trójce - mówił pianista jazzowy Leszek Możdżer, uroczyście otwierając Kulturalną Plażę Trójki razem z dyrektor Programu Trzeciego Magdą Jethon i prezydentem Sopotu Jackiem Karnowskim.
Audio
Magda Jethon, Leszek Możdżer i Jacek Karnowski na otwarciu Kulturalnej Plaży Trójki w Sopocie
Magda Jethon, Leszek Możdżer i Jacek Karnowski na otwarciu Kulturalnej Plaży Trójki w Sopocie Foto: K. Goleniewska/ PR

Kulturalna Plaża Trójki znajduje się przy Teatrze Atelier. Łatwo ją rozpoznać m.in. po charakterystycznych koszach plażowych z naszym logo.

Dyrektor Programu Trzeciego Magda Jethon podkreśliła, że otwarcie plaży to uroczystość dla Trójki szczególnie ważna, co najmniej z trzech powodów. - Po pierwsze to już kolejne nasze miejsce w Sopocie, bo we wrześniu ubiegłego roku otwieraliśmy tu, z Wojciechem Młynarskim , plac Radiowej Trójki. Po drugie to miejsce niezwykłe, bo związane z kulturą, sztuką i z Programem Trzecim. I trzeci, bardzo ważny powód jest taki, że przecięcia wstęgi dokona jeden z najznakomitszych polskich muzyków jazzowych Leszek Możdżer - powiedziała Magda Jethon.

Także prezydent Sopotu Jacek Karnowski przyznał, że bardzo cieszy się z otwarcia Kulturalnej Plaży Trójki. - Trójka kojarzy się z kulturą. Sopot też kolarzy się z kulturą, więc związek trójkowo-sopocki nie jest przypadkiem, a czymś naturalnym - mówił Jacek Karnowski, który wspólnie z pianistą Leszkiem Możdżerem przeciął wstęgę, symbolicznie otwierając plażę.

/
- Dla mnie to wielki zaszczyt i bardzo się cieszę, że Trójka ma w Sopocie taką mocną reprezentację, a Sopot w Trójce. Jako przedstawiciel społeczności sopockiej przecinam wstęgę z prawdziwą przyjemnością - dodał Leszek Możdżer.
Sopot to miasto szczególne dla Trójki. Wszystko zaczęło się od słynnej Opery Leśnej, w której dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia Marek Niedźwiecki i Piotr Kaczkowski prowadzili audycje oraz rozmawiali m.in. z Lionelem Richie, Paulem Youngiem, Beverley Craven i Jamesem Brownem.
– Gośćmi Trójki w Sopocie byli również Agnieszka Osiecka i Czesław Niemen, a Marek Niedźwiecki zapowiadał koncerty Międzynarodowego Festiwalu Piosenki, w tym legendarny występ Whitney Houston - wspomina Baszka Marcinik z Trójki.

Program Trzecim od lat współpracuje również z wieloma sopockimi instytucjami kulturalnymi - Państwową Galerią Sztuki, Sceną Kameralną Teatru Wybrzeże, Dworkiem Sierakowskich, Muzeum Sopotu czy Zatoką Sztuki.

We wrześniu 2013 r., u zbiegu ulic Haffnera i Bohaterów Monte Cassino, otwarty został plac Radiowej Trójki. Zapraszamy do Sopotu.

(ei/asz)

Czytaj także

Wojciech Młynarski otworzył plac Radiowej Trójki w Sopocie

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2013 20:11
- Najciekawsze programy publicystyczne, najlepszy radiowy kabaret i najwspanialsze melodie - to wszystko prezentuje Trójka, której i ja jestem ogromnie wdzięczny – powiedział Wojciech Młynarski podczas uroczystości otwarcia placu Radiowej Trójki w centrum Sopotu. Gość honorowy wieczoru przygotował też dla Trójki wyjątkową niespodziankę…
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy na majówkę z Trójką w Sopocie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2014 14:01
Specjalne audycje nadawane z Sopotu, premiera wyjątkowego audiobooka i koncerty - to tylko część atrakcji, jakie czekają na wszystkich, którzy zechcą przyjąć zaproszenie na naszą majówkę. O szczegółach opowiadają Joanna Mielewczyk i Krystian Hanke.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Halo? Tu Plaża! Kulturalna

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2014 11:55
A na tej plaży my, czyli Radiowy Dom Kultury. Nadajemy z Sopotu, mówimy o Sopocie, choć nie tylko. Sprawdzamy, co dzieje się w Tarnowie i zapowiadamy premierę filmu "Powstanie Warszawskie"!
rozwiń zwiń