Zaczynamy relacje z OFF Festival

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 08:00
Katowickie święto muzyki alternatywnej startuje 1 sierpnia. Imprezie od wielu lat patronuje Program 3 Polskiego Radia.
Zaczynamy relacje z OFF Festival
Foto: mat.promocyjne

Przez cały czas trwania festiwalu, od 1 do 3 sierpnia, Trójkowa ekipa dziennikarzy będzie na bieżąco informować słuchaczy o jego przebiegu. Dzięki audycjom, nadawanym na żywo z Doliny Trzech Stawów w Katowicach, miłośnicy dobrej muzyki wysłuchają relacji z licznych festiwalowych wydarzeń oraz wywiadów z artystami.
W piątek, 1 sierpnia, w godz. 13.00-14.00 Grzegorz Hoffmann poprowadzi specjalne OFF-owe wydanie "Fest Programu".

Transmisje koncertów z OFF Festivalu w Trójce!>>>

Na antenie nie zabraknie także relacji Trójkowego reportera Łukasza Karusty. Pojawią się one w audycjach "Zapraszamy do Trójki”, "Piosenki bez granic” oraz w serwisach informacyjnych.

Off Festival 2014. Najnowsze informacje, wywiady, konkursy >>>
OFF to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, zainaugurowany w 2006 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka, byłego lidera grupy Myslovitz, pomysłodawcy i organizatora imprezy. Festiwal tradycyjnie odbywa się w sierpniu, od czterech lat w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Trójka, jako patron medialny wydarzenia, jest z nim od początku silnie związana. W tym roku na festiwalowej "Scenie Trójki” wystąpią artyści rekomendowani przez dziennikarzy muzycznych Programu 3, tacy jak m.in.: Perfume Genius, John Wizards, Bo Ningen, Le1f, Merkabah, 65DayOfStatic czy projekt Tribute To Jerzy Milian.
Przy festiwalu powstanie również Kawiarnia Literacka goszcząca poetów, pisarzy i ludzi kultury. Drugi rok z rzędu jej opiekunem będzie dziennikarz, felietonista i pisarz - Krzysztof Varga, a współgospodarzem - Michał Nogaś z Programu 3. Dla fanów literatury nadarzy się okazja do spotkań i rozmów m.in. z Magdaleną Grzebałkowską, Patrycją Pustkowiak, Jackiem Podsiadło, Łukaszem Orbitowskim, Michałem Zadarą i Serhijem Żadanem.

(mat. prasowe, mp)

Czytaj także

Tu Katowice, tu jesteśmy!

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2014 00:42
Na zaproszenie festiwalu Tauron Nowa Muzyka, tuż przed koncertem zespołu Moderat! Nie możemy zaprosić na koncert- bilety już zostały wyprzedane. Mamy za to rozmowę z zespołem!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka w Katowicach, czyli OFF Festival na antenie Programu 3

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 15:33
Trwa lato z dobrą muzyką na antenie Trójki. Kolejnym po Orange Warsaw Festival i Open'erze wydarzeniem jest OFF Festival. Katowickie święto muzyki alternatywnej startuje 1 sierpnia. Imprezie od wielu lat patronuje Program 3 Polskiego Radia.
rozwiń zwiń