X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka na Festiwalu Literacki Sopot

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 14:09
Program 3 Polskiego Radia po raz kolejny będzie gościć na Festiwalu Literacki Sopot. W dniach 21-24 sierpnia na Kulturalnej Plaży Trójki odbędą się spotkania z wybitnymi pisarzami, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu.
Kulturalna plaża Trójki w Sopocie
Kulturalna plaża Trójki w Sopocie Foto: PR/E. Iwanicka

Z pisarzami w plenerowej kawiarni literackiej na Kulturalnej Plaży Trójki przy Klubie Atelier rozmawiał będzie Michał Nogaś. Bohaterami spotkań będą: Jacek Hugo Bader (czwartek, 21 sierpnia), Boel Westin (piątek, 22 sierpnia), Sylwia Chutnik (sobota, 23 sierpnia) i Mariusz Szczygieł (niedziela, 24 sierpnia). Wszystkie spotkania zaplanowano na godz. 14.30.

Kulturalna Plaża Trójki to nowa lokalizacja podczas festiwalu Literacki Sopot. – Cieszy nas bardzo, że Trójka zacieśnia współpracę z naszym miastem, m.in. poprzez współorganizację literackich wydarzeń i sygnowanie spotkań Trójkowym Znakiem Jakości – zwraca uwagę Joanna Cichocka-Gula, wiceprezydent Sopotu. Sopocka plaża przy Klubie Atelier i Teatrze na Plaży stanowić będzie wyjątkową scenografię rozmów. Dodatkowo powstanie tu sezonowa plenerowa biblioteka i strefa, do której organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą się wymienić zarówno starymi, jak i nowymi książkami, albumami, magazynami, komiksami i tomikami wierszy.

Tym, którzy nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniach na Kulturalnej Plaży Trójki, Michał Nogaś obszernie opowie o ich przebiegu oraz skomentuje inne wydarzenia w audycjach: "Do południa" (czwartek, 21 sierpnia, godz. 9.00-12.00), "Trójkowy znak jakości" (piątek, 22 sierpnia, godz. 7.45) oraz "Z najwyższej półki" (niedziela, 24 sierpnia, godz. 21.00-22.00). Relacje z Literackiego Sopotu pojawią się również w "Fest Programie" (piątek, 22 sierpnia, godz. 13.00-14.00) oraz "Radiowym Domu Kultury" (sobota, 23 sierpnia, godz. 12.00-14.00).

Trójka jest stałym partnerem medialnym Festiwalu Literacki Sopot.

Zobacz więcej na temat: Michał Nogaś Sopot Trójka

Czytaj także

"Krok po kroku z Trójką, Sopot". Przewodnik nieschematyczny

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2014 14:30
- Dostaliśmy Sopot nieprzewodnikowy, nieschematyczny, pełen wciągających opowieści - tak o audiobooku "Krok po kroku z Trójką, Sopot" Joanny Mielewczyk i Krystiana Hanke mówi Michał Nogaś. W "Trójkowym Znaku Jakości" przedstawiliśmy przewodnik, który w sposób ciekawy, nie zawsze dosłowny i oczywisty prezentuje to miasto.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka na dzikim Sopocie", czyli przygoda z wyobraźnią

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2014 18:28
To propozycja dla aktywnych ze słuchawkami na uszach i dla tych mniej aktywnych, którzy przespacerują się z nami nie ruszając się z domu, ale uruchamiając wyobraźnię. Ta ostatnia przyda się też w naszej zabawie, która od poniedziałku do środy w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Flesz weekend z Trójką". Portret to tajemnica

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 13:58
- W portrecie jest jakaś tajemnica. Jeśli nawet sami dla siebie pozostajemy zagadką, to podobnie jest z modelem. Przez portret uchylamy jedynie rąbka tajemnicy o drugim człowieku - mówi uczestniczka sopockiego "Flesz weekendu z Trójką".
rozwiń zwiń