Pendolino w rękach dziennikarzy Trójki. Tak wyglądało szkolenie

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2015 13:27
Po co Pendolino otwiera dziób? Dlaczego przechodząc przez tory nie należy stawiać stóp na główkach szyn? Taką tajemną wiedzę posiedli dziennikarze Trójki na specjalnym szkoleniu zorganizowanym przez PKP Intercity.
Audio
  • Wioletta Myszkowska relacjonuje najbardziej emocjonujące momenty szkolenia (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Marek Niedźwiecki i Marcin Łukawski przeszli szkolenie w Warsie
Marek Niedźwiecki i Marcin Łukawski przeszli szkolenie w Warsie Foto: PKP Intercity/ Bartłomiej Banaszak

Szkolenie było niezbędnym elementem przygotowań do pierwszego przejazdu pociągu Express InterCity Premium RADIOWA TRÓJKA. Dlatego Wojciech Mann uczył się sterowania nowoczesnym pociągiem i dowiedział się, po co i jak Pendolino otwiera dziób. Justyna Mączka i Paweł Sołtys obsługiwali pasażerów wagonu restauracyjnego, a Marcin Łukawski i Marek Niedźwiecki szkolili się m.in. z panierowania kotletów.

<<<Wszystko o Express InterCity Premium RADIOWA TRÓJKA>>>

Anna Gacek dowiedziała się, jak prawidłowo rozdać poczęstunek pasażerom, a Michał Olszański został kontrolerem biletów. Żeby obsługa była kompleksowa, powstała też specjalna ekipa sprzątająca, w której pracowali Magda Jethon i Piotr Stelmach. Tego się nie da opisać, to trzeba zobaczyć.

ei/fbi

Czytaj także

Express Intercity Premium Radiowa Trójka w nowym rozkładzie jazdy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 16:00
Program 3 Polskiego Radia będzie miał swój pociąg. W poniedziałek 23 lutego 2015 r. w oficjalnym rozkładzie jazdy PKP pojawił się Express Intercity Premium RADIOWA TRÓJKA, który w swoją pierwszą podróż z Krakowa do Gdyni wyruszy w niedzielę 15 marca 2015 r.
rozwiń zwiń