X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Akcja pomocy Nepalczykom #SOSNepal

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 14:41
Dramatyczne informacje nadchodzące z Nepalu skłoniły cały świat do niesienia pomocy mieszkańcom kraju dotkniętego tragedią.
Nepal cały czas potrzebuje ogromnego wsparcia, po trzęsieniu ziemi, do którego doszło 25 kwietnia i 12 maja
Nepal cały czas potrzebuje ogromnego wsparcia, po trzęsieniu ziemi, do którego doszło 25 kwietnia i 12 majaFoto: EPA/NARENDRA SHRESTHA

Program 3 Polskiego Radia oraz ponad 30 redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych, w porozumieniu z Polską Akcją Humanitarną, przeprowadzą wspólną akcję, której celem jest zbiórka pieniędzy dla nepalskich dzieci i ich rodzin.


Wojciech Malajkat w koszulce z logo akcji Wojciech Malajkat w koszulce z logo akcji

W #SOSNepal chodzi o zebranie jak największej kwoty dla ponad 1,7 mln nepalskich dzieci – ofiar tragicznych trzęsień ziemi z 25 kwietnia i 12 maja br. Akcja rozpocznie się 9 czerwca br.
Pomoc finansową można przekazać wysyłając SMS o treści "Nepal" pod numer 73646 (całkowity koszt to 3,69 zł). Operatorzy komórkowi (Heyah, Orange, Play, Plus, T-Mobile) zrzekli się dochodu ze specjalnych SMS-ów.

Druga możliwość pomocy to zakup okolicznościowej koszulki. Cena charytatywnego t-shirtu wynosi 25 zł. Będzie go można kupić w sklepie internetowym PAH www.skleppah.pl, w internetowym sklepie Polskiego Radia sklep.polskieradio.pl i w "Sklepiku Walendziku" (ul. Myśliwiecka 3/5/7 w Warszawie), a od 12 czerwca w całej Polsce w drogeriach Rossmann. Dochód przekazany zostanie na działania PAH w Nepalu – zabezpieczenie schronienia dla mieszkańców, którzy w wyniku katastrofy stracili dach nad głową.

Zbigniew Zamachowski w koszulce z logo akcji Zbigniew Zamachowski w koszulce z logo akcji

W akcję zaangażowali się również znani artyści – m.in. Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek, Ania Rusowicz, Wojciech Malajkat, Artur Rojek, Muniek Staszczyk i Zbigniew Zamachowski, którzy w specjalnych, radiowych spotach apelują o pomoc dla Nepalczyków.

Podczas konferencji prasowej, która odbędzie się we wtorek 9 czerwca o godz. 12.00 w Quchni Artystycznej (ul. Jazdów 2, Warszawa) zaprezentowana zostanie idea akcji #SOSNepal, a przedstawiciele PAH przybliżą aktualną sytuację w Nepalu.

O akcji opowiemy w popołudniowych serwisach informacyjnych oraz w popołudniowym wydaniu audycji "Zapraszamy do Trójki" we wtorek (8.06) między godziną 16.05 a 19.

Czytaj także

Nepal apeluje o 2 miliardy dolarów na odbudowę kraju po trzęsieniach ziemi

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2015 20:10
- Naszym celem jest zebranie 2 miliardów dolarów. Rząd przeznaczył 200 milionów dolarów z budżetu na utworzenie specjalnego funduszu. Wzywamy donatorów oraz sektor prywatny, by się do niego przyłączyli - oświadczył premier Nepalu Sushil Koirala.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nawet milion Nepalczyków czeka na pomoc

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2015 15:00
– Najważniejsze jest teraz tymczasowe schronienie dla tych, którzy stracili domy – mówiła Marta Kaszubska z Polskiej Akcji Humanitarnej, która właśnie wróciła z Nepalu.
rozwiń zwiń