X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Piotr Baron nagrodzony przez prezydenta Chorzowa

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2015 11:43
W sobotę 17 października Piotr Baron odebrał Nagrodę Prezydenta Miasta Chorzowa w Dziedzinie Kultury. Uroczystość odbyła się w Teatrze Rozrywki w Chorzowie podczas gali inaugurującej nowy sezon artystyczny. Dziennikarz muzyczny Trójki został doceniony za "propagowanie wydarzeń kulturalnych i artystów z tego miasta".
Audio
  • Piotr Baron nagrodzony przez prezydenta Chorzowa (Serwis informacyjny Trójki)
Piotr Baron
Piotr BaronFoto: Polskie Radio

- Piotr Baron to nieoceniony prezenter i dziennikarz muzyczny, związany od lat szkolnych z Chorzowem. Jury nagrody dostrzegło i doceniło jego niebagatelny wpływ na propagowanie wydarzeń kulturalnych i artystów z naszego miasta na antenie uwielbianej przez rzesze słuchaczy radiowej Trójki - wyjaśnia Rafał Zaremba, dyrektor Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki w chorzowskim Urzędzie Miasta.

Dziennikarz Programu 3 został nagrodzony w kategorii upowszechniania kultury, natomiast w dziedzinie osiągnięć twórczych prezydent Chorzowa Andrzej Kotala wyróżnił poetę i pisarza Radosława Kobierskiego, muzyka i kompozytora Aleksandra Woźniaka oraz pisarza, animatora kultury i wykładowcę Piotra Zaczkowskiego.

Piotr Baron urodził się w 1962 roku w Rudzie Śląskiej. Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Pracował w Radiu Flash Katowice. W Trójce nieprzerwanie od 2002 roku (poprzednio w latach 1984-1993). Prowadził poranne oraz popołudniowe wydania audycji "Zapraszamy do Trójki", "Umówiłem się z nią na dziesiątą", "Taka niedziela", "Tu Baron", "ABC Listy".

Obecnie przygotowuje i prowadzi audycje: "Lista przebojów Programu Trzeciego", "LP Trójka", "3 wymiary gitary", "Top wszech czasów" oraz "Polski top wszech czasów". Wydał firmowane swoim nazwiskiem płyty "30 lat Listy przebojów Trójki" (2007-2011) oraz "Perły z Listy przebojów Programu Trzeciego". W 2011 roku został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi oraz Złotym Mikrofonem Polskiego Radia. Przez dziennikarzy zajmujących się muzyką bluesową uznany został Osobowością Roku 2011. W Trójce nazywany bywa "Balonikiem".

Zobacz więcej na temat: Chorzów Piotr Baron Trójka

Czytaj także

Muzycy Riverside zapraszają na podróż w czasie

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2015 22:23
"Love, Fear And The Time Machine" to płyta, którą polski zespół promuje aktualnie w kraju i zagranicą. Muzycy zagrali m.in. bardzo udaną trasę w Ameryce Południowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Koniec T.Love? "Tak, ale starego składu"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 16:05
- Pożegnaliśmy się z publicznością pięknie, były świetne koncerty, wszyscy są zadowoleni, nie było żadnych kwasów - mówi Muniek Staszczyk o pożegnalnej trasie grupy T.Love Alternative.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cheap Tobbaco: cały czas do przodu

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 16:31
- Mniej graliśmy w sezonie letnim, bo skupialiśmy się na nagraniu płyty. Jej wydanie zajęło nam dużo czasu. Teraz nadrabiamy braki koncertowe - mówią członkowie grupy Cheap Tobbaco.
rozwiń zwiń