X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Hlebowicz szefem Radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2016 10:50
Zarząd Polskiego Radia S.A. powołał z dniem 1 kwietnia br. na stanowisko dyrektora - redaktora naczelnego Programu III PR Pana Adama Hlebowicza.
Dyrektor Programu III Adam Hlebowicz
Dyrektor Programu III Adam HlebowiczFoto: Polskie Radio

Adam Hlebowicz - w latach 1993-2001 dziennikarz Radia Plus w Gdańsku, 2001-2003 dyrektor Nadbałtyckiego Centrum Kultury w Gdańsku, 2003-2005 redaktor naczelny Radia Plus, 2005-2016 dyrektor tej rozgłośni. Od 1 kwietnia 2016 dyrektor - redaktor naczelny Programu III Polskiego Radia.

Autor 13 książek, ostatnio opublikowane to: "Gdańska Niepodległa", "Kaliningrad bez wizy" i "Pułapka na ptaki". Opublikował ponad 600 artykułów w prasie polskiej i zagranicznej.

Autor 3 filmów dokumentalnych oraz kilku cykli programów publicystycznych w TVP Gdańsk Twórca takich wydarzeń jak monumentalna wystawa "Sybir - pro Memento" w Sopocie, Parada Niepodległości, Misterium Męki Pańskiej oraz Defilada Żołnierzy Niezłomnych w Gdańsku.