X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beatlesi i Komeda w studiu im. Agnieszki Osieckiej

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 15:52
4 kwietnia w studiu im. Agnieszki Osieckiej zapraszamy na wieczór z muzyką Beatlesów. Dwa dni później - z polską płytą jazzową wszech czasów.
Album Magical Mystery Tour, nagrany przez Beatlesów na przełomie 1966 i 1967 roku, to zawierająca sześć utworów ścieżka dźwiękowa do filmu telewizyjnego pod tym samym tytułem
Album "Magical Mystery Tour", nagrany przez Beatlesów na przełomie 1966 i 1967 roku, to zawierająca sześć utworów ścieżka dźwiękowa do filmu telewizyjnego pod tym samym tytułem Foto: Roger, lic. CC BY 2.0 (flickr)

4 kwietnia o godz. 19.00 w studiu im. Agnieszki Osieckiej będzie można w całości usłyszeć wydany w 1967 roku album "Magical Mystery Tour" (odtworzony z taśmy matki) oraz obejrzeć Oscarowy dokument "Let It Be" z 1970 roku, niedostępny oficjalnie od lat 80., prezentowany za specjalną zgodą reżysera.

Dwa dni później - 6 kwietnia, również o godz. 19.00 - z głośników popłyną utwory z najsłynniejszej polskiej jazzowej płyty wszech czasów - albumu "Astigmatic" Krzysztofa Komedy, wydanego w 1965 roku, odtworzonego również z oryginalnej taśmy. W studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawią się być może muzycy, którzy uczestniczyli w tworzeniu tego legendarnego wydawnictwa.

Obydwa odsłuchy prezentowane będą na najwyższej klasy sprzęcie odsłuchowym ze studyjnego magnetofonu Studer A80. Partnerem wydarzenia jest firma Voice.

***

Gospodarzem obu wieczorów będzie Piotr Metz. Zaproszenia do zdobycia w audycji "W tonacji Trójki" 4 i 5 kwietnia (godz. 15.05-16.00).

(mat. promocyjne)