X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka na XVI Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016"

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2016 16:00
W dniach 23-25 maja w Sopocie odbędzie się XVI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry".
Festiwal Dwa Teatry to unikatowe w skali europejskiej i przyciągające gwiazdy oraz widzów przedsięwzięcie mediów publicznych
Festiwal "Dwa Teatry" to unikatowe w skali europejskiej i przyciągające gwiazdy oraz widzów przedsięwzięcie mediów publicznychFoto: flickr/naaven

Polskie Radio - współorganizator festiwalu - zaprasza nie tylko do pełnego teatralnych atrakcji Trójmiasta, ale również na specjalne audycje poświęcone imprezie.

Radiowa Trójka przekaże relacje prosto z Sopotu, gdzie obecna będzie Barbara Marcinik. Przygotowane przez nią materiały będą pojawiać się na antenie Programu 3 od poniedziałku do środy (23-25 maja) w audycji "Do południa" (ok. godz. 11.45). Temu wydarzeniu poświęcone będzie również specjalne wydanie "Klubu Trójki" we wtorek 24 maja (godz. 21.05). Podsumowanie Festiwalu Dwa Teatry w "Trójce pod Księżycem" w piątek 27 maja o godz. 00.05.

Obszerne informacje o festiwalu można znaleźć również na stronie: www.polskieradio.pl/dwateatry.

Przypomnijmy: Festiwal "Dwa Teatry" to unikatowe w skali europejskiej i przyciągające gwiazdy oraz widzów przedsięwzięcie mediów publicznych. Najważniejszą częścią XVI edycji tej imprezy są - odbywające się od 23 do 25 maja w sopockim Multikinie (ul. Bohaterów Monte Cassino 63) - prezentacje 20 słuchowisk wyprodukowanych przez Polskie Radio i publiczne rozgłośnie regionalne, 12 spektakli Teatru Telewizji oraz 10 produkcji radiowych biorących udział w konkursie słuchowisk dla dzieci i młodzieży.

Otwarcie Festiwalu odbędzie się w poniedziałek 23 maja o godz. 20.00 na Scenie przy Skwerze Kuracyjnym obok Molo. W trakcie uroczystości Stanisława Celińska i Henryk Talar odbiorą Wielkie Nagrody Festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016". W programie wieczoru koncert zespołu Kobiety.

Nie zabraknie również prezentacji konkursowych Teatru Polskiego Radia (komputerowe stanowiska odsłuchowe w Sopotece, ul. T. Kościuszki 14 - od poniedziałku do środy w godz. 10.00-18.00).

Ponadto w ramach festiwalu zaprezentowanych zostanie kilka cykli tematycznych - m.in. "Dwa Teatry Różewicza", "Zawsze Szekspir", "Marcin Wrona w Teatrze TV" czy "Dwa Teatry czytają Sienkiewicza". W programie również liczne imprezy towarzyszące, m.in. spotkania z gwiazdami i twórcami, warsztaty, wystawy i koncerty.

Laureatów nagród poznamy w środę 25 maja podczas gali w hotelu Sheraton o godz. 20.00.

Na wszystkie pokazy i przesłuchania konkursowe oraz imprezy towarzyszące - wstęp wolny.

Szczegółowy program festiwalu na stronach www.polskieradio.pl/dwateatry i www.dwateatry.tvp.pl.