X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Quo vadis" do usłyszenia w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2016 11:55
Na naszej antenie Narodowe Czytanie "Quo vadis" w wydaniu laureatów Talentów Trójki! Zapraszamy do wysłuchania wszystkich odcinków.
Audio
W role postaci z Quo vadis wcielili się laureaci i finaliści Talentów Trójki, a nad całością czuwała Barbara Marcinik
W role postaci z "Quo vadis" wcielili się laureaci i finaliści "Talentów Trójki", a nad całością czuwała Barbara Marcinik Foto: PR/W. Dorosz

W sobotę 3 września w Ogrodzie Saskim w Warszawie odbył się finał – organizowanego już po raz piąty – ogólnopolskiego Narodowego Czytania – tym razem poświęconego "Quo vadis" Henryka Sienkiewicza. Akcję z udziałem wybitnych aktorów i twórców zainaugurowała Para Prezydencka, która objęła Honorowy Patronat nad wydarzeniem. Specjalne audycje związane z akcją przygotowały wszystkie Programy Polskiego Radia, które jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Talenty Trójki - wszystko o konkursie >>>

Od 29 sierpnia do 3 września w porannym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" - przedstawialiśmy powieść: słynne dialogi i mini-scenki z "Quo vadis", których głównymi bohaterami są Ligia i Winicjusz. Do głośnego czytania "Quo vadis" zaprosiliśmy młodych aktorów, laureatów Talentów Trójki w kategorii Teatr: Agnieszkę Skrzypczak, Annę Smołowik, Marcina Hycnara oraz tegorocznego finalistę - Bartosza Gelnera. Muzykę do naszego mini-serialu przygotowali także młodzi twórcy: Michał Zygmunt i Nina NU (Monika Wierzbicka).

Barbara Marcinik, Renata Szewczak i Wojciech Dorosz.

Lektura powstała we współpracy z Narodowym Centrum Kultury.

Czytaj także

Narodowe Czytanie. "Quo Vadis" w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2016 09:24
Anonsujemy Narodowe Czytanie "Quo Vadis" w Roku Henryka Sienkiewicza na antenie Programu Trzeciego Polskiego Radia.
rozwiń zwiń