X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

10 urodziny Trójkowo-Filmowo

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2007 10:46
Audio

"Trójkowo, filmowo" ma już 10 lat!

Z tej okazji 20 stycznia od 13.00 do 16.00 specjalne wydanie audycji. Będzie tort, świeczki i mnóstwo urodzinowych gości. Swoją wizytę zapowiedzieli już między innymi Katarzyna Figura, Magdalena Cielecka, Grażyna Wolszczak, Joanna Kos Krauze, Krzysztof Krauze i Mateusz Damięcki. Będzie okazja do wspomnień i rozmowy o aktualnościach filmowych.

O swoich najnowszych projektach filmowych opowiedzą Gabriela Kownacka, Bogusław Linda i Piotr Adamczyk. Nie zabraknie niespodzianek, archiwalnych fragmentów rozmów z gwiazdami polskiego kina oraz największych przebójów filmowych ostatnich dziesięciu lat.

W sobotę po 13.00 zaprasza Ryszard Jaźwiński.