X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień z Myslovitz w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2007 15:22
Kariera grupy zaczęła się 15 lat temu. Początkowo działali pod nazwą The Freshmen...
Audio

Kariera grupy zaczęła się 15 lat temu. Początkowo działali pod nazwą The Freshmen, ale były też brane pod uwagę inne, min. Złodzieje Rowerów i Avalon. W 1994 roku przed występem w ramach Mokotowskiej Jesieni Muzycznej zapadła decyzja o ostatecznej zmianie nazwy na Myslovitz. Co było później – wszyscy wiemy. Znakomite płyty, coraz większa ilość fanów, zachwyty krytyków, fantastyczne koncerty i wreszcie niepodważalny status grupy kultowej, która wywarła wpływ na kolejne pokolenie muzyków.

31. stycznia na antenie Trójki muzycy Myslovitz opowiedzą o swoich piosenkach, a o nich samych opowiedzą z kolei osobistości świata kultury – Kazimierz Kutz, Zbigniew Preisner i Leszek Możdżer.

Przez cały dzień na naszej antenie będzie królowała muzyka zespołu.

Zapraszamy!