Turniej Miast Przyjaciół Trójki oraz IV Slalom Gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2007 09:31
Wszystkich kochających śnieg, narty i "taniec na śniegu z Gwiazdami" Radiowa Trójka oraz Sudety IT - Status zapraszają w dniach 9 i 10 marca 2007 do Szklarskiej Poręby, gdzie odbędą się Turniej Miast Przyjaciół Trójki oraz IV Slalom Gwiazd.

9 marca 2007 odbędzie się Turniej Miast Przyjaciół Trójki. W zawodach wezmą udział 4 drużyny. Ekipa ze Szklarskiej Poręby, ekipa z Augustowa, ekipa dziennikarzy z Trójki i ekipa gwiazd telewizji. Drużyny wezmą udział w konkurencjach sportowych na wesoło - między innymi: slalom gigant, drużynowy chód na nartach, psi zaprzęg (zamiast psów sanie będą ciągnąć zawodnicy)


Podczas Slalomu Gwiazd jak co roku spotkacie swoich Ulubieńców - GWIAZDY małego i dużego ekranu. Prowadzącym imprezę będzie Jarek Janiszewski (Czarno-Czarni), a towarzyszyć mu będzie szalejący na scenie z piłą motorową Krzysztof Gac. Wśród Gwiazd zobaczymy: Artura Orzecha, Anię Popek, Dorotę Wellman, Kube Strzyczkowskiego, Michała Olszańskiego Tomasza Zubilewicza, Maćka Dowbora, Kasię Klich, Joasie Koroniewską, Roberta Razmusa, Sławka Uniatowskiego i wielu innych.

Trójka zaprasza na relacje:
w piatek i sobotę - w porannym Zapraszamy do Trójki, od 13:00 do 15:00 oraz ok. 16:35, natomiast w piątek od 19:00 do 22:00 Piotr Baron będzie na żywo rozmawiać z gwiazdami w Szklarskiej Porębie. Zapraszamy!