X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Trójka wraca do korzeni" w Kłodzku

Ostatnia aktualizacja: 21.09.2016 10:48
Jak żyje się w Kłodzku - mieście o bogatej historii i ogromnym potencjale turystycznym? Sprawdzali to reporterzy Programu 3.
Audio
  • Trójka na rynku Chrobrego, pod pręgierzem (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Kłodzki koci szlak i wyjątkowa gra miejska (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Przegląd kłodzkiej prasy (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • A może by tak kupić... wioskę? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Kłodzko - miasto ludzi z pasją (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Schroniska na Szczelińcu (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Wyjątkowe starodruki (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Pl. Chrobrego i pręgierz w Kłodzku
Pl. Chrobrego i pręgierz w KłodzkuFoto: Łukasz Karusta/Anna Rokicińska/PR

W czwartek 22 września Anna RokicińskaŁukasz Karusta spędzili cały dzień w Kłodzku. A to wszystko w ramach kolejnego przystanku na trasie radiowego cyklu "Trójka wraca do korzeni".

W czasach początków naszej państwowości było to jedno z najważniejszych strategicznie miast oraz istotny punkt na szlakach handlowych, a dziś jest znakomitą bazą wypadową w Góry Stołowe i inne pasma Sudetów. Kłodzko to już czwarte miasto, które odwiedza w tym sezonie radiowa Trójka - poprzednio były to Gołdap, Gdynia i Rabka-Zdrój.

"Trójka wraca do korzeni" w Gołdapi >>>

"Trójka wraca do korzeni" w Gdyni >>>

"Trójka wraca do korzeni" w Rabce-Zdroju >>>

W nowym cyklu reporterzy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 - wraz z zaproszonymi gośćmi - opowiedzieli o tradycjach miasta i regionu, przybliżyli jego specyfikę, powrócili do ważnych dat i miejsc w historii

Anna RokicińskaŁukasz Karusta przyjrzeli się najważniejszym kłodzkim atrakcjom, w tym oczywiście twierdzy. - Przechodzimy szlakiem kłodzkich kotów. Spotykamy się z ludźmi, którzy zamieszkali na Ziemi Kłodzkiej z własnego wyboru. Zjeżdżają tu artyści czy profesorowie z całej Polski, nie tylko na emeryturę. W okolicach Kłodzka są też do kupienia całe wioski. I tam też zaglądamy. No i jesteśmy też w górach - opowiadają reporterzy Programu III.

Relacje z Kłodzka emitowaliśmy w porannympopołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki". Lokalne media Program 3 zaprezentował w specjalnym przeglądzie prasy.

Następne wydanie akcji "Trójka wraca do korzeni" planowane jest na 29 września. Wtedy reporterzy programu zajrzą do Torunia. Wśród miast, które chcą odwiedzić dziennikarze Programu 3, są ponadto m.in. Bydgoszcz, Cieszyn, Pszczyna, a także Horodło, Przemyśl, Supraśl, Starogard Gdański i Kluki.


Czytaj także

Trójka wraca do korzeni: Gołdap

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2016 10:52
Dziennikarze Trójki wyruszyli z reporterskim mikrofonem w Polskę. Pierwszą miejscowością, do której dotarli, jest Gołdap.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zapraszamy do Gdyni - miasta dosłownie z morza

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2016 18:45
Odwiedziny w Gdyni to niezwykła okazja do tego, żeby spotkać mieszkańców... starszych od miasta. Zapraszamy na drugą odsłonę akcji "Trójka wraca do korzeni".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Program 3 z wizytą w Rabce-Zdroju

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2016 09:30
W nowym cyklu reporterzy z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 – wraz z zaproszonymi gośćmi – opowiadają o tradycjach miasta i regionu, przybliżają jego specyfikę, wracają do ważnych dat i miejsc w historii.
rozwiń zwiń