X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Trójka z wizytą w Płocku

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2016 11:28
W nowym, realizowanym od kilku miesięcy cyklu "Trójka wraca do korzeni", stacja z ul. Myśliwieckiej odwiedza ciekawe miejsca w całym kraju i przybliża je słuchaczom.
Audio
  • Płocka Małachowianka - najstarsza szkoła w Polsce (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • O czym pisze płocka prasa? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Płock piłką ręczną stoi (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Reporterzy Trójki z wizytą w płockim zoo (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Najstarsze zakamarki Płocka (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Płock - esencja Mazowsza (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Stary Rynek w Płocku. W tle ratusz płocki - siedziba władz miasta
Stary Rynek w Płocku. W tle ratusz płocki - siedziba władz miastaFoto: Krzysztof Lisocki/Wikimedia Commons/GFDL

W czwartek (17 listopada) dziennikarze Programu 3 zajrzeli na cały dzień do Płocka, by sprawdzić, jak żyje się w historycznej stolicy Polski, a dziś prężnym ośrodku przemysłowym o bogatej ofercie kulturalnej i oświatowej.

Program 3 kontynuuje swoją radiową podróż po Polsce. Do tej pory dziennikarze Trójki odwiedzili Gołdap, Gdynię, Rabkę-Zdrój, KłodzkoToruń i Cieszyn. A w każdym miejscu, do którego zaglądają z reporterskim mikrofonem, opowiadają słuchaczom o tradycjach miasta i regionu, przybliżają jego specyfikę, wracają do ważnych dat i miejsc w historii.

Trójka wraca do korzeni - wszystko o naszej akcji >>>

Tak było również 17 listopada w Płocku. Tego dnia na antenie Trójki nie zabrakło ciekawych informacji o atrakcjach turystyczno-krajoznawczych, lokalnej kuchni i zwyczajach tego miasta nad Wisłą. Usłyszeliśmy ponadto mało znane ciekawostki z jego historii i teraźniejszości.

Reporterzy Programu 3 - Magdalena Karczewska i Mariusz Krzemiński - zaprosili do rozmowy liderów lokalnej społeczności: gospodarzy miasta, przewodników, animatorów kultury, przedsiębiorców - jednym słowem ciekawych ludzi, mieszkańców Płocka. Czy pojawiły się wątki związane z ulokowanym tu przemysłem rafineryjno-paliwowym lub mariawitami, którzy wybrali to miasto za swoja główną siedzibę? By się o tym przekonać, warto posłuchać dołączonych do artykułu nagrań.

Relacje z Płocka zostały wyemitowane w porannympopołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki".

Akcja "Trójka wraca do korzeni" planowana jest na cały rok. W kolejnych miesiącach stacja odwiedzi kolejne ciekawe miejsca w Polsce.