X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa płyta The Rolling Stones. Przedpremierowe spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2016 13:05
30 listopada w studiu im. Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce odbędzie się muzyczno-filmowy wieczór poświęcony The Rolling Stones, który poprowadzi Piotr Metz.
The Rolling Stones
The Rolling StonesFoto: mat. promocyjne

O godz. 22 pokażemy film "The Rolling Stones: Ole! Ole! Ole!", dokumentujący trasę koncertową legendarnego zespołu po Ameryce Południowej.

Po projekcji wspólnie i przedpremierowo posłuchamy całej nowej płyty The Rolling Stones zatytułowanej "Blue & Lonesome". Album ten będzie można wieczorem kupić w Sklepiku Walendziku.

***

"Blue & Lonesome" to powrót do bluesowych korzeni zespołu i wyraz prawdziwego uwielbienia dla tego muzycznego gatunku. Płyta, która zawiera 12 utworów, została nagrana w zaledwie trzy dni.

Album powstał w grudniu ubiegłego roku w londyńskim British Grove Studios - niedaleko Eel Pie Island, gdzie zespół stawiał swoje pierwsze muzyczne kroki.

Do nagrywania "Blue & Lonesome" The Rolling Stones podeszli spontanicznie. Zespół w swoim legendarnym składzie - Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood - zaprosił do współpracy Darryla Jonesa (bas), Chucka Leavella (klawisze) oraz Matta Clifforda (klawisze). Ponadto w dwóch utworach do zespołu dołączył Eric Clapton, który akurat nagrywał swoją własną płytę w sąsiednim studio!

"Blue & Lonesome" bezpośrednio odwołuje się do wczesnych dni działalności The Rolling Stones jako zespołu bluesowego, grającego utwory Jimmy'ego Reeda, Willie Dixona, Eddie'ego Taylora, Little Waltera czy Howlin' Wolf. I to właśnie kompozycje tych artystów trafiły na najnowszy album Stonesów.


Lista utworów:

 1. Just Your Fool
 2. Commit A Crime
 3. Blue And Lonesome
 4. All Of Your Love
 5. I Gotta Go
 6. Everybody Knows About My Good Thing
 7. Ride 'Em On Down
 8. Hate To See You Go
 9. Hoo Doo Blues
 10. Little Rain
 11. Just Like I Treat You
 12. I Can't Quit You Baby

(mat. promocyjne)