X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncert Oh Laura w Studiu Agnieszki Osieckiej

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2007 13:00
7 października (w niedzielę) o godz. 20.00 Program Trzeci Polskiego Radia gościć będzie w Studiu Agnieszki Osieckiej największe skandynawskie, muzyczne odkrycie ostatnich lat – zespół Oh Laura.
Audio

  Szwedzka grupa, na której czele stoi właścicielka zjawiskowego głosu - Frida Öhrn, przyjedzie do Polski po raz pierwszy na zaproszenie marki SAAB.

 

''

Zespół Oh Laura zyskał ogromny, międzynarodowy rozgłos dzięki nagraniu Release Me, który wykorzystany został w reklamie samochodu marki SAAB. Nagła, z dnia na dzień rosnąca w całej Europie popularność zespołu była niemal przytłaczająca. Publiczność oszalała na punkcie piątki muzyków i ich magicznych, traktujących o miłości, utworów. Europejskie stacje radiowe niezwykle chętnie grają piosenki zespołu, organizatorzy najróżniejszych festiwali pragną wzbogacić swoją ofertę artystyczną o repertuar grupy, ich witryna na portalu Myspace odnotowuje natomiast odwiedziny tysięcy użytkowników dziennie.

Producent samochodów SAAB postanowił przybliżyć twórczość niezwykle utalentowanej grupy artystów polskiej publiczności. Dzięki temu, zespół Oh Laura będzie można niebawem usłyszeć na żywo w Warszawie. Współorganizatorem koncertu w Studiu Agnieszki Osieckiej jest agencja marketingu muzycznego STX JAMBOREE.

Grupa Oh Laura, w której skład wchodzą wspomniana wcześniej wokalistka Frida Öhrn, Jocke Olovsson (gitara), Joergen Kjellgren (gitara), Rikard Lidhamn (bass) oraz Magnus Olsson (perkusja), inspirację czerpie z twórczości takich artystów jak: Kate Bush, Bob Dylan czy Dolly Parton. Utwory zespołu wydają się być fotografiami obrazującymi najróżniejsze stadia związku i towarzyszące mu uczucia - rozkosz, zazdrość, przywiązanie, poczucie winy czy nadziei.

 

''

Jak twierdzi Frida Öhrn – „Każdy od czasu do czasu powinien przeżyć zawód miłosny - zostać skrzywdzony w sposób pozytywny – totalnie zdewastowany i gotowy na kolejne cierpienia. Do tego dążymy.”

Na koncercie w Studiu Agnieszki Osieckiej Oh Laura zagrają między innymi utwory ze swojej świeżo wydanej – w maju 2007 roku, debiutanckiej płyty A Song Inside My Head, A Demon In My Bed. Koncert grupy Oh Laura transmitowany będzie w Programie Trzecim Polskiego Radia w dniu koncertu o godz. 20.05.

 

Sponsorem koncertu Oh Laura jest producent samochodów marki Saab.

 

Bilety na koncert można będzie wygrać słuchając Trójki. 

 

''

Wszystkich słuchaczy, którym nie uda się wygrać wejściówki na antenie naszego radia lub nie będą mogli być obecni na koncercie 7 października, zapraszamy na występ zespołu 10 października w Fabryce Trzciny. Więcej szczegółów na: www.fabrykatrzciny.com.