X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najlepsze koncerty Trójki na płytach!

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2007 12:43
Nowa muzyczna kolekcja na CD. Trójka Live! "Rzeczpospolita" prezentuje najlepsze koncerty, jakie odbyły się w ciągu ostatnich kilkunastu lat w studiu im. Agnieszki Osieckiej w Programie III Polskiego Radia.
Audio

Większość po raz pierwszy ukazuje się na płytach. Każdy z prezentowanych koncertów to bezapelacyjnie wydarzenie muzyczne, w jednorazowej, niepowtarzalnej aranżacji. Miłośnicy polskiej muzyki rozrywkowej będą mogli posłuchać piosenek Wasowskiego i Przybory w interpretacji jazzowej, miłośnicy hip-hopu przekonają się, że O.S.T.R. potrafi grać nie tylko z sampli, ale także świetnie czuje się, gdy akompaniują mu żywe instrumenty, w tym przypadku muzyków zespołu Sofa.

Natomiast wielbiciele polskiej muzyki rockowej będą mogli sprawdzić, czy Perfect brzmi na koncercie perfekcyjnie. Prawdziwą perełką, która z pewnością będzie bezcenną pozycją w każdej domowej płytotece jest jedyny w historii koncert poprowadzony przez Agnieszkę Osiecką. Artystka zaprosiła do śpiewania swoich piosenek ulubionych wykonawców, między innymi Magdę Umer, Ewę Błaszczyk, Krystynę Jandę i Jana Pietrzaka.

Podczas dwuczęściowego koncertu publiczność usłyszała wszystkie przeboje, do których teksty wyszły spod pióra Osieckiej. Do każdej płyty z kolekcji Trójka Live! dołączona jest książeczka ze zdjęciami i informacjami na temat konkretnego koncertu i artysty. Zaczynamy od koncertu zespołu Perfect.

Płyty z muzyką są do kupienia od 3 października co środę z "Rzeczpospolitą" w cenie 6,99 PLN.

Do każdej płyty z kolekcji Trójka Live! dołączona jest książeczka ze zdjęciami i informacjami na temat konkretnego koncertu i artysty.

  

Kolejność koncertów:

Ukazały się:

1. Perfect - koncert z 2001 r., prowadzony przez Marka Niedźwieckiego, największe przeboje - 3.10.2007 r.

2. Kobiety mojego życia 1 - jedyny koncert w historii, który prowadziła Agnieszka Osiecka, przedstawiając swoich ulubionych wykonawców. Wśród nich: Magda Umer, Ewa Błaszczyk, Barbara Dziekan, Krystyna Janda, Jan Pietrzak - 10.10.2007 r.

3. Kobiety mojego życia 2 - jak wyżej... cz. 2 (Maryla Rodowicz, Anna Szałapak, Jacek Kleyff, Michał Półtorak) - 17.10.2007 r.

4. O.S.T.R. - koncert muzyki rapowej z udziałem najlepszych polskich raperów: Adama Ostrowskiego i Jakuba Kochanowskiego oraz zespołu SOFA - 24.10.2007 r.

5. Wasowski - piosenki Jerzego Wasowskiego i głównie Jeremiego Przybory, traktowane jako jazzowe standardy. Wśród wykonawców
m.in.: Hanna Banaszak, Mieczysław Szcześniak, Anna Serafińska - 31.10.2007 r.

6. Republika - 7.11.2007 r.

7. Śpiewnik Komedy - koncert przygotowany i prowadzony przez Wojciecha Młynarskiego, autora tekstów do najpopularniejszych melodii kompozytora. Wśród wykonawców: Ewa Bem, Andrzej Dąbrowski, Ryszard Rynkowski, Wojciech Młynarski. Gra zespół Andrzeja Jagodzińskiego - 14.11.2007 r.

Ukażą się:

8. VOO VOO w Trójce - 21.11.2007 r.

9. Jonasz Kofta - w koncercie wystąpili: Hanna Banaszak, Anna Maria Jopek, Robert Janowski oraz zespół muzyczny: Andrzeja Jagodzińskiego, Włodzimierz Nahorny na fortepianie oraz Janusz Strobel na gitarze. Koncert poprowadził Andrzej Poniedzielski - 28.11.2007 r.

10. Strofki o miłości - koncert z piosenkami Seweryna Krajewskiego i Agnieszki Osieckiej z udziałem kompozytora, wśród wykonawców m.in.: Patrycja i Grzegorz Markowscy, Maryla Rodowicz, prowadzi Kuba Strzyczkowski - 5.12.2007 r.

Czytaj także

„Wszystkie Koncerty Trójki”

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2010 02:05
Do wygrania roczne karnety na koncerty w Trójce! W poniedziałek 25 stycznia rusza konkurs „Wszystkie Koncerty Trójki”, w którym do wygrania będą dwa dwuosobowe karnety na koncerty organizowane przez Program III w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
rozwiń zwiń