Tomasz Gorazdowski w podróży z Timoru Wschodniego do Bhutanu

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2017 17:30
- Zaczynam podróż od Timoru Wschodniego, a potem będą: Indonezja, Singapur, Malezja, Tajlandia, Wietnam, Laos, Birma, Kambodża, Bangladesz, Indie, Bhutan i być może na końcu Nepal - relacjonuje z południowo-wschodnich krańców Azji Tomasz Gorazdowski.
Tomasz Gorazdowski w Tajlandii (zdjęcie archiwalne)
Tomasz Gorazdowski w Tajlandii (zdjęcie archiwalne)Foto: Tomasz Gorazdowski

Tomasz Gorazdowski rozpoczął właśnie 3-miesięczną podróż po Azji. Po wyruszeniu z Timoru Wschodniego planuje różnymi środkami transportu przemieszczać się przez wspomniane kraje, by dotrzeć przede wszystkim do Bhutanu, dokąd zaprosił go sam książę tego - ponoć najszczęśliwszego na świecie - kraju.

Zapraszamy Państwa do śledzenia jego kolejnych przygód z podróży, które będziemy poznawać na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku w okolicach godz. 8.40.


Czytaj także

Bhutan, czyli państwo ludzi szczęśliwych

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 16:14
Czy istnieje państwo ludzi szczęśliwych? Ci, którzy słyszeli o Bhutanie, powiedzą, że tak. O tym kraju opowiedział nam Bartek Sabela.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bhutan - królestwo szczęśliwych ludzi

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2017 11:00
To kraj, w którym - według wielu badań - żyją bardzo szczęśliwi ludzie. - Mówi się tam w języku dzongkha. To język dzongów, a dzongi to twierdze - opowiadał w "Zagadkowej niedzieli" pisarz i podróżnik Marcin Kozioł.
rozwiń zwiń