Nowy singiel Depeche Mode premierowo w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2017 15:44
Zespół Depeche Mode 17 marca wydaje nową płytę studyjną zatytułowaną "Spirit". Zapowiada ją singiel "Where’s The Revolution", który już w piątek (3. 02) kilka minut po północy premierowo zagramy w Trójce.
Audio
  • Piotr Stelmach prezentuje "Where's The Revolution" Depeche Mode
Fragment okładki singla Wheres The Revolution
Fragment okładki singla "Where’s The Revolution"Foto: mat. prom./Sony Music

Na premierę piosenki "Where’s The Revolution" zapraszamy w piątek (3.02) tuż po północy. Przez cały dzień utwór będzie naszą Piosenką Dnia.

Depeche Mode – jeden z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych zespołów w historii muzyki – ogłosił premierę swojej nowej, 14. studyjnej płyty "Spirit". Nowy materiał grupy ukaże się nakładem należącej do Sony Music wytwórni Columbia 17  marca 2017 roku, a promować go będzie singiel "Where’s The Revolution".  


"Spirit" to efekt współpracy Depeche Mode z producentem Jamesem Fordem z Simian Mobile Disco (odpowiedzialnym za płyty m.in. Foals, Florence & The Machine, Arctic Monkeys) i pierwsza nowa muzyka zespołu od czasu wydanej w 2013 roku i świetnie przyjętej płyty "Delta Machine".

W ramach promocji płyty zespół wyruszy w światową trasę koncertową, dając okazję zarówno nowym, jak wiernym fanom doświadczenia niesamowitych wrażeń, z jakich słynne są jego występy na żywo. Pierwszą, europejską część trasy zobaczy ponad 1,5 miliona widzów na 34 koncertach w 21 krajach. Początek "Global Spirit Tour" już 5 maja w Sztokholmie.

Działając niezmiennie od 1981 roku Martin Gore, Dave Gahan i Andy Fletcher wciąż zdobywają uznanie fanów i krytyków, a niezliczona ilość artystów przyznaje się do inspiracji ich dokonaniami. Poprzednie 13 albumów studyjnych DM dotarło to TOP10 list sprzedaży w ponad 20 krajach, w tym Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

Zobacz więcej na temat: Depeche Mode Trójka

Czytaj także

Najważniejsze koncerty i festiwale 2017 roku. Tam trzeba być

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2017 22:44
Jakie gwiazdy w tym roku przyjadą do Polski? Gdzie odbędą się największe i najważniejsze imprezy muzyczne? Poniżej lista wydarzeń, których nie można przegapić.
rozwiń zwiń