X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Świętujemy 55. urodziny Programu III Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2017 14:52
1 kwietnia Program 3 Polskiego Radia obchodził 55. urodziny. By uświetnić tę rocznicę, stacja zaplanowała serię muzycznych atrakcji w Studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Audio
 • Dyrektor Adam Hlebowicz o imprezach urodzinowych Trójki oraz o misji rozgłośni (Zapraszamy do Trójki - ranek)
Studio Trójki
Studio TrójkiFoto: M. Sas/PR

Rozpoczął je - już we wtorek 28 marca - Sting! Natomiast uroczysty wieczór, podczas którego wystąpiła Edyta Bartosiewicz, odbył się 1 kwietnia. A to dopiero początek jubileuszowych atrakcji przy Myśliwieckiej 3/5/7.

- Oto znakomici wykonawcy, wierni przyjaciele Trójki, a często również nasi dziennikarze - jak Gaba Kulka, rodzina Waglewskich czy Artur Andrus. Przede wszystkim jednak wykonawcy o ogromnym talencie i wielkiej wrażliwości. Wielkie muzyczne osobowości - kochane i szanowane przez słuchaczy naszej stacji. Właśnie takimi kryteriami kierowaliśmy się wybierając artystów, którzy uświetnią swoimi koncertami 55-lecie Programu 3 - mówi Piotr Metz, kierownik Redakcji Muzycznej Trójki, któremu udało się zaprosić na Myśliwiecką nie tylko znakomitych wykonawców z Polski, ale również szkocką wokalistkę Amy Macdonald.

Oprócz występów plejady sław muzyki, w Trójce nie brakuje w kwietniu także specjalnych materiałów urodzinowych, w tym unikatowych dźwięków z archiwum. Jest również urodzinowy tort. - Praktycznie przez całą sobotę 1 kwietnia, a więc dokładnie w dniu powstania Trójki, zaplanowaliśmy na naszej antenie rocznicowe atrakcje dla słuchaczy. Ich zwieńczeniem był koncert Edyty Bartosiewicz w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej, po którym zaprosiliśmy naszych specjalnych gości na urodzinowy tort - mówił Adam Hlebowicz, dyrektor Programu 3.

Ponadto w tym roku w obchody 55. Urodzin Trójki wpisuje się również finałowa gala plebiscytu słuchaczy "Srebrne usta 2016", która odbędzie się 5 kwietnia. W programie wieczoru m.in. występ Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z Kabaretu Moralnego Niepokoju.

Szczegółowy plan urodzin w Trójce:

 • 1 kwietnia (sobota), godz. 20.00 – Edyta Bartosiewicz
 • 1 kwietnia (sobota), godz. 22.00 – Gaba Kulka (retransmisja)
 • 2 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – Kroke
 • 3 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00 – Amy Macdonald (retransmisja)
 • 4 kwietnia (wtorek), godz. 19.00 – Wojciech Waglewski/Fisz/Emade
 • 5 kwietnia (środa), godz. 18.00 – gala finałowa plebiscytu "Srebrne Usta 2016"
 • 6 kwietnia (czwartek), godz. 19.00 – Artur Andrus i goście
 • 7 kwietnia (piątek), godz. 18.00 – Grażyna Łobaszewska
 • 9 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – T.Love
 • 22 kwietnia (sobota), godz. 11.00 – Gregory Porter (retransmisja)
 • 22 kwietnia (sobota), godz. 21.00 – projekt Dylan.pl (retransmisja)