X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Specjalny koncert Stinga z okazji 55-lecia Trójki! [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2017 12:42
Sting zagrał kameralny koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Ponieważ jego najnowszy album "57th & 9th" osiągnął w Polsce status podwójnie platynowej płyty, została ona wręczona artyście podczas koncertu.
Audio
 • Sting w Trójce. Wywiad Piotra Metza przed koncertem
Sting na Trójkowej scenie
Sting na Trójkowej scenie Foto: W. Kusiński/ PR

Program 3 Polskiego Radia niespełna tydzień przed swoimi 55. urodzinami ogłosił sensacyjną niespodziankę - obchody tej rocznicy uświetni kameralny koncert Stinga z zespołem. Z reakcji słuchaczy wynika, że niespodzianka się udała.

Jak mówił Piotr Metz podczas rozmowy z artystą przed koncertem, Studio im. Agnieszki Osieckiej jeszcze nigdy nie było tak pełne.

- To wielki honor utrzymywać się z grania muzyki. To nikogo nie krzywdzi, nikogo nie wykorzystuje - powiedział Sting w rozmowie z Piotrem Metzem. Jak dodał, nigdy nie ma dość występów na żywo, choć kilkakrotnie zaznaczył, że stara się nie śpiewać przed godziną pierwszą po południu. Dla słuchaczy Trójki zrobił jednak wyjątek.

Ponieważ najnowszy album Stinga "57th & 9th" osiągnął w Polsce status podwójnie platynowej płyty, została ona wręczona artyście podczas koncertu.

55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>

55 lat Trójki

– Planując muzyczne, rocznicowe atrakcje postawiliśmy na głośne nazwiska i zespoły – z kraju i zagranicy. Ale chyba najważniejszym czynnikiem przy zapraszaniu wykonawców, którzy swoimi koncertami mogliby uświetnić urodziny Trójki, był ich emocjonalny związek z naszą rozgłośnią. Stąd obecność wśród wykonawców naszych dziennikarzy, a więc Gaby Kulki i rodziny Waglewskich. A także rodzimych i zagranicznych artystów, którzy grali w Trójce ważne koncerty, a ich piosenki podbijały "Listę Przebojów Programu 3" – mówi Piotr Metz. Kierownik redakcji muzycznej Trójki szczególnie dumny jest z zaproszenia na Myśliwiecką Amy MacDonald (jej zarejestrowany 22 marca występ wyemitowany zostanie 3 kwietnia), a przede wszystkim Stinga.

Temat koncertu Stinga w Trójce pojawił się po raz pierwszy, kiedy dziennikarz spotkał się z muzykiem jesienią ub.r. w Londynie i przeprowadził wywiad na temat jego najnowszego albumu "57th & 9th". Właśnie z koncertowym programem z tej płyty Sting przyjechał do Polski.

Szczegółowy plan urodzin w Trójce:

 • 28 marca (wtorek), godz. 12.05 – Sting
 • 1 kwietnia (sobota), godz. 20.00 – Edyta Bartosiewicz (w ramach uroczystej gali 55-lecia Programu 3)
 • 1 kwietnia (sobota), godz. 22.00 – Gaba Kulka (retransmisja)
 • 2 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – Kroke
 • 3 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00 – Amy MacDonald (retransmisja)
 • 4 kwietnia (wtorek), godz. 19.00 – Wojciech Waglewski/Fisz/Emade
 • 5 kwietnia (środa), godz. 18.00 – gala finałowa plebiscytu Srebrne Usta 2016
 • 6 kwietnia (czwartek), godz. 19.00 – Artur Andrus i goście
 • 7 kwietnia (piątek), godz. 18.00 – Grażyna Łobaszewska
 • 9 kwietnia (niedziela), godz. 19.00 – T.Love
 • 22 kwietnia (sobota), godz. 11.00 – Gregory Porter (retransmisja)
 • 22 kwietnia (sobota), godz. 21.00 – projekt Dylan.pl (retransmisja)
Zobacz więcej na temat: Sting Trójka koncert MUZYKA