Specjalne audycje o Trójce w TVP2 i TVP Kultura

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2017 08:00
Dwa programy Telewizji Polskiej przygotowały specjalne, rocznicowe audycje o Trójce z okazji 55. urodzin stacji.

W sobotę 1 kwietnia, czyli dokładnie w dniu urodzin Trójki, telewizyjna Dwójka zaprosiła do obejrzenia specjalnego reportażu o kulisach pracy przy Myśliwieckiej 3/5/7.

W materiale Mateusza Szymkowiaka zobaczyć można było wszystkie najważniejsze miejsca tego budynku, po których oprowadził widzów dziennikarz Marcin Łukawski. A to wszystko w poranno-przedpołudniowym bloku "Pytanie na śniadanie", którego gośćmi byli m.in. dyrektor Trójki Adam Hlebowicz i dziennikarze Programu 3.

Z kolei TVP Kultura zaprosiła w niedzielę 2 kwietnia o godz. 17.10 na specjalne wydanie programu "Niedziela z…". Tym razem bohaterem cyklu była Trójka.

<<<Serwis specjalny Polskiego Radia: urodzinyTrojki.polskieradio.pl>>>

W studiu TVP Kultura gościły osobowości Programu III i artyści związani z radiem, a rozmowę o fenomenie radia i anegdotach z nim związanych uzupełniły materiały archiwalne TVP i Polskiego Radia oraz felietony zrealizowane specjalnie z okazji 55. urodzin Programu III.

Natomiast o 18.10 TVP Kultura pokazała koncert "Dwójka z Trójką", czyli telewizyjno-radiowy wieczór kabaretowy zrealizowany przez TVP w 2000 roku.

55. urodziny Programu III Polskiego Radia >>>