X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

1. rocznica śmierci Janusza Kosińskiego.

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2009 10:41
Przed rokiem zmarł nasz redakcyjny kolega - Janusz Kosiński. Był autorem wielu audycji muzycznych, m.in. „Odkurzonych przebojów” (1970–2008). Będziemy Go dziś wspominać w Akademii Muzycznej Trójki.
Audio

Z Polskim Radiem był związany od lat 60. m.in. jako współtwórca i prezenter listy przebojów Rozgłośni Harcerskiej, a od 1968 z Programem III. Był autorem wielu audycji muzycznych, m.in. „Odkurzonych przebojów” (1970–2008) i współautorem „Listy Przebojów dla Oldboyów” oraz „Winien i ma”, za którą otrzymał Złoty Mikrofon.

Będziemy Go dziś wspominać w Akademii Muzycznej Trójki, a w nocy z wtorku na środę - od północy do czwartej nad ranem w audycji Mało Obiektywnie Mariusza Owczarka obszerne fragmenty Koncertu dla Kosy z 4.09.2008. W Studiu im. A.Osieckiej zagrali: Irek Dudek, Martyna Jakubowicz i Dżem. Gospodarzem koncertu był Jan Chojnacki.