Komitet Miłośników Trójki

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2009 22:05
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ideą tej akcji, do wsparcia jej oraz oczywiście do słuchania Programu 3. Mamy nadzieję, że Państwo dołączą do Komitetu Miłośników Trójki.

Komitet Miłośników Trójki został zarejestrowany 15 lipca 2009 roku.


Przewodniczącym Komitetu został Dariusz Pekałowski – wieloletni słuchacz Trójki z Warszawy.

W gronie założycielskim znaleźli się między innymi: Krystyna Czubówna, Krzysztof Daukszewicz, Michał Ogórek i Zbigniew Zamachowski.

Działalność Komitetu wsparło wiele znanych osobistości życia publicznego w Polsce.

31 lipca 2009 roku Komitet otrzymał od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji zgodę na przeprowadzenie zbiórki publicznej.

Środki zbierane są na specjalnym koncie i zostaną przeznaczone na ściśle określone cele:

- dofinansowanie audycji nadawanych na antenie Programu III Polskiego Radia, w ramach których słuchacze mogą zapoznać się z twórczością młodych artystów

- dofinansowanie koncertów, w których udział biorą młodzi artyści, a które są transmitowane za pośrednictwem Programu III Polskiego Radia,

- dofinansowanie audycji Programu III Polskiego Radia , poświęconych wartościowym, nieznanym szerszej publiczności wydarzeniom kulturalnym


Informację o łącznie zebranej kwocie zostanie przkazana na antenie Programu III Polskiego Radia 20 grudnia 2009 r.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony komitetu: www.przyjacieletrojki.org.pl

Czytaj także

Ponad 680 tysięcy złotych na rzecz Trójki

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2009 15:00
10 grudnia br. zakończyła się publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz wspierania kulturotwórczej roli Programu III Polskiego Radia. Przez cztery miesiące udało się zebrać ponad 680 tys. złotych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Perfect wspiera Trójkę!

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2009 22:00
W niedzielę 28 września 2009 roku, Grzegorz Markowski, w programie "Szansa na sukces", przekazał honorarium za udział w programie od zespołu Perfect na rzecz Komitetu Miłośników Trójki. Oto fragment tego programu.
rozwiń zwiń