X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tori Amos wystąpiła w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 21:00
Po serii tłumnie obleganych przez słuchaczy i transmitowanych na antenie Trójki koncertów – w ramach obchodów 55. urodzin – stacja z ul. Myśliwieckiej 3/5/7 przygotowała kolejne wydarzenie muzyczne największego kalibru.
Audio
  • Tori Amos w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej (Trójka)
Tori Amos podczas występu w Trójce
Tori Amos podczas występu w TrójceFoto: Łukasz Kowalski

W tym roku zagrali tu już m.in. Sting, Amy MacDonald, LP, Deborah Brown i Gregory Porter, a w czwartek 24 sierpnia w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej wystąpiła amerykańska wokalistka Tori Amos. Wydarzenie to transmitowaliśmy na antenie Trójki.

– To prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i… magię – mówił Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i gospodarz wieczoru. To właśnie jego rozmowę z Tori Amos słyszeliśmy podczas wyjątkowego występu amerykańskiej wokalistki i pianistki w Muzycznym Studiu PR im. Agnieszki Osieckiej.

Tori Amos, której dorobku chyba nie trzeba przedstawiać fanom dobrej muzyki, przyjeżdża do Warszawy tuż przed wydaniem swojego 15. studyjnego, autorskiego albumu "Native Invader" – ukaże się on 8 września, a niedługo później artystka wyrusza w trasę koncertową promującą najnowsze wydawnictwo. Publiczność zgromadzona w studiu Programu 3 – oraz oczywiście słuchacze przed radioodbiornikami – jako pierwsi usłyszeli przedpremierowo niektóre utwory z tego krążka w wersji na żywo.

Występ zorganizowany został przy współpracy z wytwórnią Universal Music Polska – wydawcą płyt Tori Amos w naszym kraju.