X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka z Bukowiny

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2008 12:55
We wtorek nadajemy z Bukowiny. Są tam nasi specjalni wysłannicy - Ernest Zozuń i Michał Żakowski. Relacje w porannym i popołudniowym Zapraszamy do Trójki, TuBaronie oraz w audycji Trójka Przekracza Granice.
Audio

 

Bukowina - kraina historyczna położona pomiędzy Karpatami Wschodnimi a środkowym Dniestrem, podzielona po II wojnie światowej na Bukowinę północną (ukraińską) oraz Bukowinę południową (rumuńską). Stanowi północną część historycznej Mołdawii. (źr. Wikipedia)

Czytaj także

Trójka w Kraju Basków

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2008 01:26
Już od kilku dni nadajemy relacje z festiwalu filmowego w San Sebastian - miasta położonego w Kraju Basków - autonomicznym i dosyć niesfornym regionie Hiszpanii. Od czwartku na naszej antenie jeszcze więcej baskijskich audycji...
rozwiń zwiń

Czytaj także

TPG Norwegia

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2009 13:37
W poniedziałek, 23 marca Trójka Przekracza Granice z Norwegii. Przez cały dzień zapraszamy na relacje Łukasza Karusty i Tomasza Michniewicza oraz na popołudniowe Zapraszamy do Trójki prosto z Kraju Fiordów.
rozwiń zwiń