X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

T.W.Kryspin

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2009 07:33
Robert Stiller - tłumacz, działacz opozycyjny i żołnierz AK, odznaczony Orderem Odrodzenia Polski - "przez trzydzieści lat był gorliwym tajnym współpracownikiem SB" - twierdzi, na podstawie dokumentów IPN, pisarka Joanna Siedlecka.
Audio

 Sam Stiller mówi, że materiały zostały sfałszowane przez funkcjonariuszy SB i zapowiada, że wytoczy Siedleckiej proces. Siedlecka opiera swoją opinię na blisko dwudziestu tomach akt, świadczących o tym, że Stiller współpracował z bezpieką od lat pięćdziesiątych.Według dokumentów IPN, przeanalizowanych przez Joannę Siedlecką, T.W. Kryspin miał donosić m.in na Jana Józefa Lipskiego, Jacka Kuronia, Adama Michnika i Jerzego Giedroycia.

Czytaj także

JUBILEUSZ 80-lecia ROBERTA STILLERA

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2009 06:09
Wybitny pisarz, poliglota znający 30 języków i tłumaczący z kilkunastu, poeta, krytyk, eseista, filolog i literaturoznawca, orientalista. Urodzony 25 stycznia 1928. Dzieciństwo spędził na Białorusi, okupację w Warszawie.
rozwiń zwiń