X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Święto Niepodległości w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2009 10:00
W środę, 11 listopada w pasmach prowadzonych kolejno przez Marcina Łukawskiego (06:00 – 09:00), Piotra Barona (09:00- 12:00) oraz Roberta Kantereita (16:00 – 19:00) pojawi się specjalny cykl pod hasłem „91 lat Niepodległości”.
Audio

W materiałach pojawią się sylwetki, kolejno: Józefa Piłsudskiego, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Władysława Sikorskiego, Lechosława Goździka, kardynała Stefana Wyszyńskiego, Jacka Kuronia, Adama  Michnika, Karola  Modzelewskiego, Jana Pawła II, Lecha Wałęsy, Tadeusza Mazowieckiego, Czesława  Miłosza, Leszka Balcerowicza oraz Adama Małysza.

Gościem wyjątkowej  - patriotycznej - Prywatnej Kolekcji Piotra Stelmacha (14:00 -16:00) będzie Karim Martusewicz  pomysłodawca i kompozytor muzyki na płycie – hołdzie dla Zbigniewa Herberta, w 85 lecie urodzin poety.

Klub Trójki (21:00 – 22:00) będzie w całości poświęcony Pawłowi Jasienicy, a gościem Dariusza Bugalskiego będzie córka pisarza, Pani Ewa Beynar-Czeczott. 

Przez cały dzień na antenie Programu III słuchaczom będzie towarzyszyć wyłącznie polska muzyka. Pojawią się utwory inspirowane ważnymi w dziejach Polski wydarzeniami historycznymi.

Czytaj także

Święto Niepodległości

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2008 10:08
11 listopada, w 90 rocznicę odzyskania niepodległości, w Trójce przez cały dzień będziemy wracać do tamtych wydarzeń.
rozwiń zwiń