X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Złota Płyta dla „Idą Święta”

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2009 10:41
Płyta „Idą święta 3”, już w dniu premiery 30 listopada br. uzyskała status Złotej Płyty, sprzedając się w nakładzie ponad 20 tys. egzemplarzy.
Audio

W tym roku jest to płyta szczególna, gdyż trójkowy karp, świąteczna piosenka wykonywana przez dziennikarzy Trójki, obchodzi 10 urodziny. Z tej okazji na płycie znajdują wszystkie Marsze Karpiowe z lat ubiegłych.

Pyta wspiera akcję charytatywną Trójki Idą Święta, której kluczowym elementem  są magiczne aukcje przedmiotów, podarowanych nam przez znane i lubiane osoby życia publicznego. Całkowity dochód ze sprzedaży płyty „Idą Święta 3” oraz z licytacji przedmiotów przekażemy na Fundusz Edukacyjny dla rodzinnych domów dziecka.

Zobacz więcej na temat: akcja charytatywna dom dziecka

Czytaj także

Sukces trójkowej płyty Idą Święta

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2009 15:50
Płyta „Idą święta 3” znalazła się już na drugim miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce (lista OLiS - oficjalna Lista Sprzedaży Związku Producentów Audio Video).
rozwiń zwiń