X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Koncertowy marzec w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2010 12:26
Zbliża się marzec, a wraz z nim niezwykle przebojowy miesiąc koncertowy w Programie Trzecim. W studiu im. Agnieszki Osieckiej wystąpią wykonawcy znani z Trójkowych audycji i cieszący się dużą popularnością wśród słuchaczy naszego radia.
Audio

Mocny początek zapewnią rockowe Muchy, które zagrają 6 marca o godz. 18.05. Dzień później,  kolejny w swojej karierze koncert przy Myśliwieckiej da grupa Raz,Dwa,Trzy (godz. 20.05). 14 marca klezmerskimi dźwiękami publiczność oczarują członkowie zespołu Kroke (godz. 20.05), a w kolejną niedzielę (21.03) na scenie zaprezentuje się Aga Zaryan. Ostatnia niedziela marca będzie należała do płockiej grupy Lao Che, która też nie po raz pierwszy zawita w gościnnych progach Trójki. Lao Che prezentować będzie utwory ze swojego najnowszego albumu (premiera 1 marca). Podobnie pozostali artyści zagrają m.in. materiał ze swoich – jeszcze „ciepłych” – wydawnictw.    

Czytaj także

“Looking Walking Being” - Aga Zaryan

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2010 12:49
Pierwszy autorski album Agi Zaryan ukaże się pod szyldem Blue Note Records. Po raz pierwszy w historii legendarna wytwórnia doceniła talent wokalistki z kraju nad Wisłą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muchy - Notoryczni debiutanci

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2010 13:00
Sukces debiutanckiej płyty Much "Terroromans" potwierdził, że brakowało w Polsce młodej grupy z charyzmą, wyrazistym inteligentnym przekazem i własnym pomysłem na granie, który nie byłby tylko kopią zachodnich wzorów.
rozwiń zwiń