X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Zalewski z autorskim programem muzycznym w radiowej Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2018 16:30
19 stycznia w ramówce Programu 3 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja "Zalef zgiełku" Krzysztofa Zalewskiego. Lubiany nie tylko przez słuchaczy Trójki muzyk i wokalista zastąpi w nocnym, piątkowym paśmie Monikę Brodkę, która na jakiś czas zawiesiła współpracę ze stacją z Myśliwieckiej 3/5/7.
Krzysztof Zalewski na scenie w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Krzysztof Zalewski na scenie w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński

Przypomnijmy – począwszy od września 2016 roku Monika Brodka prowadziła w piątkowe noce swoją autorską audycję "Lamenty i odmęty". W piątek 19 stycznia o godz. 22.05  będzie ona gościem Krzysztofa Zalewskiego, który zadebiutuje jako dziennikarz muzyczny ze swoją audycją "Zalef zgiełku". Pierwszy odcinek nosić będzie tytuł "Zmiany, zmiany, zmiany".

– Wychowywałem się na Trójce i dorastałem z nią, dlatego niezmiernie mi miło, że będę mógł przez godzinę, co tydzień, zawładnąć Trójkowymi falami i zostać, choć na chwilę, władcą eteru – mówi Krzysztof Zalewski. – W audycji "Zalef zgiełku" prezentować będę słuchaczom muzykę bliską mojemu sercu, czyli obracać się będziemy głównie w obrębie rocka (we wszelkich jego odmianach), z domieszką folku i techno. Liczę też, że te radiowe spotkania będą dla mnie świetną okazją do poszukiwań nieznanych mi jeszcze brzmień i poszerzania muzycznego spektrum – dodaje wokalista, który postanowił nadać swojemu muzycznemu cyklowi oryginalny, autorski wymiar.

– Żeby audycję usystematyzować i dookreślić, każdemu jej wydaniu przewodzić będzie słowo-klucz, koniecznie na literę "z". Stąd też będzie coś o zmianach, zezwierzęceniu, zazdrości, zemście, zniewoleniu, zakłamaniu, zakochaniu, a może nawet o… Zorro (Zorzrze?). Pozwolę też sobie od czasu do czasu zagrać coś na żywo. Zapraszam serdecznie w każdy piątek po 22.00 – kończy popularny "Zalef".

Krzysztof Zalewski-Brejdygant (ur. 24 sierpnia 1984 w Lublinie) jest muzykiem, kompozytorem, wokalistą, autorem tekstów i multiinstrumentalistą. Laureat drugiej edycji programu "Idol" (2002/03) debiutował w lokalnym zespole Loch Ness, później nagrywał jako Zalef (m.in. płyta "Pistolet" z 2004 roku). Współtworzył lub współpracował z zespołami: Nie-bo, Japoto i Muchy. Od kilku lat nagrywa z powodzeniem pod własnym imieniem i nazwiskiem. Ma na koncie albumy: "Zelig" (2013), "Złoto" (2016), a 26 stycznia ukaże się jego nowa płyta "Zalewski śpiewa Niemena". Piosenki Zalewskiego wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca "Listy Przebojów Programu 3". Jest również laureatem "Mateusza Trójki" w 2017 roku w kategorii "Muzyka Rozrywkowa – Wydarzenie".

Pierwszy odcinek audycji "Zalef zgiełku" na antenie Programu 3 w piątek 19 stycznia o godz. 22.05.

Zobacz więcej na temat: Trójka Krzysztof Zalewski