X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

28 lat Listy Przebojów Programu III

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2010 16:59
Ukochana audycja wielu pokoleń słuchaczy - Lista Przebojów Trójki kończy 28 lat! Przy tej okazji, w jej urodzinowym wydaniu 23 kwietnia, nie może zabraknąć gości, wspomnień i oczywiście tortu.
Audio

Będzie też Zlot Fanów LP3 oraz prawdziwa gratka dla słuchaczy czyli podwójna, wzmocniona obsada. Piątkowe, urodzinowe wydanie Listy Przebojów Trojki poprowadzą Piotr Baron i Marek Niedźwiecki.

Pierwsze notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego odbyło się 24 kwietnia 1982. Na pierwszym miejscu znalazła się wtedy piosenka duetu Jon and Vangelis I'll Find My Way Home. Co będzie na pierwszym miejscu w urodzinowym 1473 notowaniu Listy zależy już tylko od słuchaczy. Głosy można oddawać do godz. 12 w piątek.

Zapraszamy!


 

Zobacz więcej na temat: Piotr Baron torty vangelis

Czytaj także

LP3 dwadzieścia lat temu

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2009 15:00
Dziś o 20.00 na Placu Teatralnym w Warszawie zabrzmią dźwięki sprzed 20 lat. W koncercie organizowanym przez Stołeczną Estradę wezmą udział polskie zespoły, które w latach 80-tych były autorami trójkowych przebojów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niedźwiedź znowu w Liście

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2010 15:07
Po blisko 3 latach przerwy Marek Niedźwiecki poprowadził Listę Przebojów Programu 3.
rozwiń zwiń